Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szakitsam meg vele a...

Hogyan szakitsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Neten par honapja ossze ismerkedtem valakivel aki rendesnek tunt,megertjuk egymast.

Azt vettem eszre egy ideje hogy rosszul erzem magam amikor vele beszelek,rossz erzeseim vannak,egy ideje remalmaim, hasgorcseim,azt erzem manipulalni akar egy ideje.

Nekem O fontos viszont egy ideje megvaltozott sokat kotekedik,ezt mar mondtam neki,nem tudunk szot erteni,gyakran provokal...

Nem tudom mit tehetnek mert szeretem Ot,de nem tudom mit tehetnek...

Ellenkezo nemuek vagyunk,de szerintem o csak baratkozni akar,de nem vagyok benne biztos...

Valaki tudna segiteni? Nem tudom vele megszakitani a kapcsolatot ez a baj es maga tehetetlen vagyok...



2013. dec. 30. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2013. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jah 19 eves vagyok,o 20 bar gondolom ez most nem szamit. :)
2013. dec. 30. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy üljetej le beszélni. mond el neki mi bánt! és, ha nem érti meg, akkor az az ő hibája lesz, ha elveszít! ne hagyd magad provokálni. azt akarja elérni, hogy felidegesítsen, amit csinál.
2013. dec. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
netes baratok vagyunk... :S
2013. dec. 31. 01:14
 5/5 A kérdező kommentje:
szal nem tudom leultetni..de neten leirtam h mi bant meg jobban bele bonyolodtunk... :(
2013. dec. 31. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!