Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemi erőszakot átélőkhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi erőszakot átélőkhöz szólna a kérdés. Hogyan léptetek tovább a dolgon?

Figyelt kérdés

Van akiben egy állandó tartást vált ki a férfiakhoz, van aki átesik a ló túloldalára és annyi sráccal szexel, hogy nincs határa.


Mi az, amivel túllehet ezen lépni?


A mostani is és az előző barátnőmmel is történt ilyen eset 14-15 éves korukban, és az tapasztalható, hogy kiszámíthatatlan viselkedésük van, és nem igazán képesek egy normális szerető kapcsolatot létesíteni.


Hogyan lehet ezen segíteni?


2015. márc. 27. 23:15
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Azok a patkányok, pedig azóta kitudja hány kislányt vittek még így el, mert egyik sem fog hazaszaladni és elmondani, hogy mi történt velük.
2015. márc. 27. 23:44
 12/23 anonim ***** válasza:
5%

"Az idiótaság ott kezdődik, hogy szerinted a Nő tehet arról, hogy megerőszakolják! Idióta barom!"


Mielőtt bárkit leidiótázol tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni. Egy szóval sem írtam olyat, hogy a ribiskedés feljogosítja az elkövetőt az erőszakra. Továbbá azt a választ amire az idézett választ írtad nem én írtam, hanem valaki más. Nézd meg a százalékokat!

Én csak a nimfomán felvetésre válaszoltam. Miszerint szerintem fordított az ok-okozat, sok nő nem véletlenül lesz erősak áldozata, hanem keresi a bajt. Én rohadtul nem tudom őket sajnálni. Erre egyébként tipikus példa az ominózus gólyatábori történet. Biztos hóvirágot akart neki mutatni a srác a bokorban...

2015. márc. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Na, álljunk meg egy szóra... Azt azért ugye tudjátok, a legtöbb nemi erőszak a családban történik, nem buliban.

Ha mégsem családban, akkor sem a ri.bancos kinézetűekkel.


és most a válaszom: Nem nagyon tudok rajta továbblépni. Néha képtelen vagyok emberekkel beszélni, főleg a pasikkal. Nem szállok be liftbe, nem maradok egy szobába pasikkal.. Stb.

Hogyan lehet ezen segíteni? Pszichológus, de igazából csak is belülről kell akarni. Én is csak most próbálgatom elengedni a dolgot, de egyenlőre nem látom, hogy van ebből a rémálomból kiút... :(

2015. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%

Álítsa le magát itt minden hü lye ge ci.

Van akiket otthon a saját szerettei erőszakolnak meg,nekem is van egy ilyen barátom,és 14 éves. Normális,nem kelletti magát,nem ri banc,sőt érett a korához képest. Nem tehetett róla. Szóval ha valamelyik abberált kis ge ci mégegyszer beírja ide hogy a lány tehet róla akkor annak a nyakát tö röm.

2015. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is jól pofán verném azt a válaszolót, aki szerint a lány tehet arról, hogy megerőszakolják, és nem tudja őket sajnálni! Ribisen öltözködik, viselkedik, és ezzel maga keresi a bajt? Én sem tartom nagyra az ilyen lányokat, mert közönségesnek és butának tartom őket, de ez SENKIT NEM JOGOSÍT FÖL ARRA, HOGY MEGERŐSZAKOLJA ŐKET! Kihívóak? Akkor mi van? Aki nem egy erőszakos barom, állat, az nem veszi ezt felhívásnak a beteges agyával. Másrészt valóban a nemi erőszakok nagy része nem részeg, kihívó viselkedésű nőkkel történnek. Sok kutatás alapján az erőszaktevőknek egyáltalán nem számít, hogy a nő milyen ruhában, helyzetben, környezetben van! És írta a gólyatáboros esetet. Igen, a lány sem volt elég körültekintő, minek ment el egyedül a pasival. De nehogy már az Ő hibája legyen, hogy megerőszakolták, fojtogatták, és közben még fotózták is végig. Az ő "hibája" az volt, hogy nem volt elővigyázatos. És a kedves 6-os válaszoló szerint ez elég arra, hogy minden téren bántsák és megalázzák? Szóval szerinted ha valaki egyedül marad egy személlyel, a másikat ez feljogosítja arra, hogy bármit megtehessen vele? Miért is az áldozat hibája? És mi van azokkal az esetekkel, mikor kisgyermekeket erőszakolnak meg, akár 4-5 éveseket? Szerinted a gyerekek hibája? Kihívó rajtuk a rugdalózó???

Bocsánat, érdemben nem tudtam hozzászólni a kérdéshez, de ezt ki kellet írnom magamból!

2015. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
5%

"Szóval ha valamelyik abberált kis ge ci mégegyszer beírja ide hogy a lány tehet róla akkor annak a nyakát tö röm."


Az esetek jelentős részében a lány is tehet róla. Na hajrá!

2015. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én szívesen kitörném a nyakad...
2015. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
8%

"Én szívesen kitörném a nyakad..."


Neked is hajrá! De hogyan képzeled ezt kivitelezni, ha nem mersz egyedül maradni egy férfivel még egy liftben sem? :-P

2015. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A 64%os kollégának igaza van:


Egyes emberek tényleg képtelenek megérteni két, összefüggő, leírt mondatot. Ő nem az erőszak helyességét bizonygatja, csupán jogosságát az adott körülményekhez képest.

2015. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
16-os 14-es vagyok. Tehet róla igen? Gndolkozzá már legalább. Az én barátomat 8 évesen erőszakolta meg a nagyapja,és nem kellette magát nem is öltözködött úgy,sőt a mai napig sem öltözködött úgy. Most 14 éves,megint kinézte az egyik rokon,csak szerencse hogy felnőttebb. Sokszor az áldozat nem tehet róla,nagyon is de nem tehet róla. Az abberált ge cik tehetnek róla csak,a sértett nem. Vagy az a bűne hogy nem fekszik le önszántából azzal a mocsokkal? Mond már meg?
2015. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!