Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól teszem, hogy nem hallgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy nem hallgatok mások véleményére, inkább magam alakítok ki véleményt?

Figyelt kérdés

Többször telebeszélték a fejem olyan csajozási tanácsokkal, tippekkel amik nagyon nem tetszettek nekem, annak idején nem volt saját véleményem és kénytelen voltam másokra hallgatni, többször azt tanácsolták nekem, hogy vegyem lejjebb az igényemet nem való hozzám az a lány, túl szép hozzám meg ilyeneket. Aztán elkezdtem leszarni a véleményüket és rájöttem jobb kialakítani egy saját eszmét és azt csinálni ami jó nekem.

Volt mikor ti is ebbe a cipőbe jártatok? Jobb a magunk feje után menni és önmagunkat adni, mint valami "csajozómestertől" tippeket kérni?


2015. márc. 28. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy elkezdtél felnőni.
2015. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CptTomato ***** válasza:

Igen is meg nem is...

De most is a mi véleményünkre vagy kíváncsi ....

Ami valamilyen úton módon befolyásolni fog.....


Még ez amit én írtam az is...pedig nem igazán válasz a kérdésedre.

2015. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi vagyok, hogy más volt e ilyen helyzetbe.
2015. márc. 28. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!