Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt nekem ilyet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt nekem ilyet egy srác, aki csak a haverom? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van barátom, hónapok óta, bár az utóbbi időben nagyon sokat veszekszünk, ő sportoló, nincs ideje rám, alig találkozunk, és sok a feszkó köztünk. Meséltem ma erről egy fiú barátommal, aki, szó szerint idézem, a következőt válaszolta : " dobd már ki, b.asszameg!! Nincs rád ideje, komolyan. Ez egy csicska. Ilyen nőm lenne. Ilyen mint te. Félóránként d.ugnám"

Tereltem a témát, de nagyon zavarba hozott, amit írt, és nem tudok nem erre gondolni.

Ezt most azért írta, mert tényleg komolyan gondolja, vagy csak nyomatékosítani akarta, hogy a pasim rosszul cselekszik? Szerintetek?

17l, a srác 18.


2015. márc. 28. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Ennyi.
2015. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy tetszel szegénynek.
2015. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy paraszt ez a gyerek.
2015. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.
2015. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Halálra akar dugni.
2015. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet tarkón kell lőni.:)
2015. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 To7ka ***** válasza:
80%
Féltékeny a pasidra és Ő akar Téged megcsiklandozni a pocid alatt. És valószínűleg felbaszta már, hogy van egy pasid aki le se szar Téged, és neki panaszkodsz róla, de Ő soha nem kaphat meg, vagy lehet Veled, mert sokkal menőbb az élsportoló pasi aki le se szar Téged, ezért írta, hogy "ba.sszameg". Egyébknét teljesen jogosan. Ne panaszkodj a fiú "barátaidnak". Ha szeretnél változtass. Korrektebb, ha nem másik pasihoz menekülsz, hanem megembereled magad és kirakod azt a pasit akinek nem kellesz, rendbe rakod magad, és utána ismerkedsz valakivel. De ez is tűrhető. Legalább csinálsz valamit. Bár most itt meg a srác barátodról panaszkodsz.
2015. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, és megdugna szívesen. Bár azért a stílusa nem a legszebb :DD
2015. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!