Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti fiuk komolyan meg vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti fiuk komolyan meg vagytok gyozodve rola, hogy mindenben mindig a lanyok a hibasak?

Figyelt kérdés
Ma tobb olyan kerdest olvastam amiben a magukat csunyanak mondo fiuk rinyaltak, hogy milyen csunyan bannak veluk a lanyok es, hogy milyen gonoszak vagyunk. Kedves magukat csunyanak mondo fiuk ha ilyen pontosan letudjatok irni a problematokat akkor mert nem tudjatok elmondani nekunk, hogy mi a megoldas mit tegyunk, hogy ne tartsatok minket ilyen gonosz szerzeteknek?
2015. márc. 28. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

"Volt itt valaki aki azt mondta, hogy a lányok a csúnya fiúkat kerülik, de a fiúk a csúnya lányokkal ugyanúgy beszélgetnek."


Sokszor ez szerintem azért van így, mert a fiúk gyakrabban próbálkoznak be dumákkal, vagy beleszeretnek a lányba, aki ezt nem tudja viszonozni és innentől kínos a dolog és ezért nem beszélgetnek... Persze sokan vannak, akik csak külső alapján ítélkeznek, szóval nem védem én az összes nőt.


Másrészt viszont nem csak a külsőben lehet gondolkodni. Csomó fiúval beszélgettem már, akinek az intelligencia szintje egy 16 évesét nem ütötte meg és utána én voltam a rossz, meg az éretlen, meg a nem tudom micsoda, mert nem akartam tőle semmit... Gondolom itt is vannak szép számmal ilyenek, és fel se tudják fogni, hogy mi a gond. :)


De újra mondom, nem akarok febújtani, úgyanúgy vannak csúnya gonosz nők is, tényleg léteznek, csak éppen engem is eléggé zavar, hogy általánosítva vagyok. :D

2015. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom 11. Azert irtam ki a kerdest mert elegem lett az altalanositasbol. Alapvetoen ezt a kerdest a magukat csunyanak mondo itt gyakorin sirankozo fiuknak szamtam. Ha esetleg ez nem igy jott le akkor elnezest. En nem altalanositas keppen irtam ki.
2015. márc. 28. 16:23
 13/17 anonim ***** válasza:
82%

11-es vagyok.


Ami még eszembe jutott, hogy azok utána, ahogy itt elmondják minden rossznak az összes nőt, és az egész stílusuk, gondolataik, megfogalmazásuk után, ami itt lejön... Tényleg csodálkoznak, hogy utána egy se akar tőlük semmit? Azért ha tényleg így gondolkodnak, azt észre lehet venni, és jobb is, ha az ilyenektől sikítva menekül az ember, mert egy ilyen gondolatokkal rendelkező férfi mindent fog, csak tisztelni nem a másikat...

2015. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenben mindig,csak felszínesek.És ez a legnagyobb hiba,mivel azt,hogy milyennek születek nem tudom megváltoztatni,és nem is én választottam.Azonban csak ez alapján ítélnek el a nők,úgy,hogy meg sem akarnak ismerni.

Mi a megoldás?

Ne legyetek felszínesek,és kész a megoldás. :)

Magyarul meg is kéne ismerni az adott illetőt,és utána eldönteni,hogy mit szeretnél tőle.Ha semmit utána sem,az is egy kimenetel.De le merem fogadni,hogyha akár csak egy nő is végre adna esélyt,és megismerne teljesen más lenne a véleménye,mint alapból.És ebben 1000%-ig biztos vagyok. :)

A tiszteletről pedig annyit mint amit már fentebb is említettem.Bármibe le merem fogadni,hogy ezerszer tisztelettudóbb és odaadóbb,kedvesebb vagyok,mint bármelyik srác,akikkel a nők járnak és együtt vannak. :)

Butának sem tartom magam,a szakmámban egyre jobb vagyok,intelligensnek tartom magam,lehet velem beszélgetni értelmesen hétköznapi dolgokról is akár,tájékozott is vagyok a világ dolgaiban is.

Csak a külsőm miatt még szóba sem állnak velem a nők,így viszont nem tudom megmutatni sem,hogy milyen vagyok belül. :)

Viccesek amiket ide írt néhány ember kommentben,jót nevettem rajtuk.Mivel egyik sem igazán vonatkozik rám,és ez amiket írtatok pontosan ugyanolyan általánosítás csak,mint a többi. :)

23/F

2015. márc. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Értem a sértettséged utolsó, de azért két mondatot kiemelnék.

"Nem mindenben mindig,csak felszínesek...

...Magyarul meg is kéne ismerni az adott illetőt,és utána eldönteni,hogy mit szeretnél tőle."


Ahhoz is meg kell ismerni egy adott illetőt, hogy el tudd dönteni, felszínes-e. Ne általánosítsuuunk!! Még ha 80%-ban igaz is. Akkor is ott a másik 20.

2015. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

#14, nekem se dobott szerencsés arcvonásokat a gép. Mégis a vonzalom és a felszínes értékek alapján döntöm el, melyik lánynál próbálkozok. Hogy miért? Mert sok idő felfedezni a másik mély, igazi értékeit. Ha az alaposan kiismert lányokból kéne választanom, akkor tíz év alatt nagyon maximum kb. 30 fő lenne, akivel egyáltalán szóba jöhetne a párkapcsolat, és akkor azt még nem is tárgyaltuk, hogy van-e valakije, ha nincs, akkor én is bejövök-e nála, stb.

Az pedig szerintem irreális elvárás, hogy valaki úgy dolgozzon a másik megismerésén, hogy nem tartja vonzónak. Én sem teszek ilyet, mert kényelmetlenség és színjáték lenne.


Szerencsére a vonzalom sokkal összetettebb annál, hogy mennyire vagy jóképű. Nekem eddig főleg rátermettséggel, intelligenciával, humorral, eredeti gondolatokkal, kellemes hanggal, no meg olykor seggel sikerült eredményes hatást elérni. Ha viszont csendesre veszem a figurát, figyelek, szemezgetek, akkor inkább menekülnek, mert az arcom mindig morcosabbnak és barátságtalanabbnak mutat, mint valójában vagyok. Ahogy nézem, nagyjából te is összeszedted, milyen tulajdonságaid tehetnek elsőre is vonzóvá. Igyekezz olyan helyzetekben lenni, ahol ezek könnyen kiderülhetnek! Járj olyan helyekre, ahol könnyű, vagy egyenesen kötelező kontaktusba kerülni másokkal! Ha nem alkalmas ilyesmire a haveri köröd, akkor szóba jöhet táncház, társasjáték klub, nyelvi klub, stb., legalábbis a fővárosban.


24/f

2015. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Zöld pacsi. 14:"Bármibe le merem fogadni,hogy ezerszer tisztelettudóbb és odaadóbb,kedvesebb vagyok,mint bármelyik srác,akikkel a nők járnak és együtt vannak. :)" És? Ezért elvárnád, hogy automatikusan a tiéd legyen bárki is? "Nem mindenben mindig,csak felszínesek." Te se ismerkednél számodra egyáltalán nem vonzó csajjal...(Ismerkedés alatt értem párkapcsolat céljából.) Ha nő lennék, én az ilyen hapsiktól azonnal elzárkóznék. "De le merem fogadni,hogyha akár csak egy nő is végre adna esélyt,és megismerne teljesen más lenne a véleménye,mint alapból.És ebben 1000%-ig biztos vagyok. :) " Esélyt ad, csak nem mindegy, hogy hogyan nyílsz meg előtte.(16 kifejtette.) Idő=Pénz.
2015. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!