Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lenne az alapvető különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az alapvető különbség férfi és nő között?

Figyelt kérdés

Úgy figyeltem meg, hogy egyszerűen teljesen másképp éli meg a két nem a szerelem érzését. Tehát a szerelmi életben a legtöbb férfi a másik felet (ergo a nőt) helyezi előtérbe, míg ezzel szemben egy nő, szinte kizárólag saját magát.


Erre a gondolatra amúgy a 'I'm not there- Bob Dylan életei' című filmben is tesznek utalást, csak nem mondják ki ilyen nyíltan.


Szerintetek mennyire igaz?

(És ne feledjétek, szerelmesekről van szó, nem ér olyan példát hozni, ahol az egyik fél (a férfi) nem érez szerelmet, csak kihasználja a másikat)



2015. márc. 28. 17:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
68%

20, hát más nevében nem is szólhat!:D a saját sztoriját mondta el, mi más lenne az alany, mint az én?

és szerintem a "nekem ő a világ közepe" hiába én az alany...

2015. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#21


De csak arról szól a válasza, hogy ő és ő miket tesz meg a másiknak, mint valami önfeláldozó hős.

Szerintem a nők pont a saját egójukat szeretik kissé jobban a másiknál.

2015. márc. 28. 19:29
 23/29 anonim ***** válasza:
68%

tudod mik szoktak lenni az óvodások farsangkor? a fiúk lovagok, a lányok királykisasszonyok

a lovag becsületes, tisztességes, erős, délceg, határozott és mindenek előtt megmenti a királykisasszonyt a toronyból, aztán a tenyerén hordozza

a királykisasszony szép, kedves, csodálatos, odaadó, hálás és örökké szereti a lovagját, aki megmenti őt


királykisasszony nélkül a lovag unatkozni fog és belerohad a páncéljába, lovag nélkül a királykisasszony éhenhal a toronyban


legyél lovag, és a nő királykisasszony lesz melletted! de gondolj arra, hogy arisztokrata, szereti a csillogást, és lovagként a tenyereden kell hordozd! szóval persze, a nők szeretik ha törődnek velük! de a férfiak is:D

2015. márc. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező,úgy látom, egyfelől nem tudsz értelmezni egy egyszerű hozzászólást, (sajnos, csak a bennem lejátszódó dolgokat tudom leírni, egyelőre nem vagyok gondolat olvasó). Másfelől a kapcsolatokról sem lehet sok tapasztalatod, hány éves is vagy?

Ha nem tudod tolerálni az eltérő véleményeket, miért kérdezel? Most a nőket akarod megérteni, vagy a saját véleményedet megerősíteni?


Röviden: én úgy látom, a férfiak többségének az életében a munka, karrier stb nagyobb fontosságnak örvend, mint a párkapcsolatuk. A nőknél ez inkább fordítva van.

2015. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Mint nő én ezt egy kicsit sértőnek találom. Mint ha önzőnek lennénk beállítva és ha nem ilyen értelmesen fogalmaztál volna talán sértésnek is venném.
2015. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
á én vok a 2 es de ötös voltam bioszbolXD
2015. márc. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#26


Sebaj, volt még néhány birka, aki zöld kezet nyomott avválaszodra. :D

2015. márc. 29. 09:35
 28/29 anonim ***** válasza:

ez egyén függő.

ismerek olyat ahol a lány a fiút már-már irreálisan előtérbe helyezi,pl:ajándékok terén.

és persze az ellenkezőjét is.

2015. márc. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egy nő (normál esetben) nem tud önmagába szerelmes lenni, ahhoz kell egy férfi is!
2015. jún. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!