Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van Veletek emberek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van Veletek emberek? Mindenki csak a másikat hibáztatja. Még látatlanban is.

Figyelt kérdés

Biztos van valami oka, hogy így viselkedik jó pár férfi (hála az égnek még vannak normálisak...). Talán megbántotta/kihasználta 1-2 nő vagy csak sosem jött nekik össze egy kapcsolat sem. Viszont miért kell mindenkire ráaggatni a pénzéhes h_lye q_rva jelzőt? Attól, hogy találkoztatok pár ilyennel, még nem egyforma az összes nő...

Komolyan felháborít, hogy mindenkiből ezt nézitek ki. Nem egy üzenetet kaptam, hogy " Biztos sok pénzzel, jó kocsival rendelkező férfi kellene Neked.".

Eddig akadtak jó fej emberek itt, van akivel évek óta beszélgetek erről az oldalról, de egy ideje szinte csak ilyen üzeneteket/kommenteket kap az ember lánya...

Abba nem gondoltatok bele, hogy csak rossz helyen keresgéltetek, rossz nőt fogtatok ki, netalántán bennetek van a hiba? Így még a normális nőket is elfogjátok üldözni...


2015. márc. 28. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
ki nem sz**arja le, hogy mit gondolsz :)
2015. márc. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem olvasom el de ha fiu vagy 1 es lányok tudják h ők a hibások de ránk fogják, nő monta nekemXD
2015. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tehát minden ilyen srác,aki ezt mondja,mindegyik rossz helyen keresi,és az a több száz nő,akinél bepróbálkoztak,mind rossz volt? Értem.Ezt remélem Te is látod,hogy még leírva is nevetséges. :)

Amúgy meg amíg nem találkozom jómagam sem normális nőkkel,mert még soha nem volt ilyen,addig mi más lehetne a véleményem,ha ezt látom és hallom,tapasztalom mindenhonnan,hogy a nők felszínesek,és még ezek mellett sokszor a pénzre is mennek,igen.

Nyomatékosítva a dolgot,tehát mi mást kellene gondolnom és írnom,ha soha nem találkoztam még egy kivétellel sem ezek alól?Na látod. :)

2015. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A szavaidból azt veszem ki, hogy nem is akarod meglátni/megtapasztalni az ellenkezőjét. Ha így állsz a dolgokhoz nem is lesz normális nőd soha.

Nagyon rossz körökben mozoghatsz, mert Én sok normális nőt ismerek és kiegyensúlyozott kapcsolatban élnek párjukkal, már akinek van. Természetesen tudok példát az ellenkezőjére is... viszont ez nem azt jelenti, hogy csak idióta nők léteznek.

2015. márc. 28. 18:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Picit logikázok: nem így működik az ember? 7 milliárdan élünk a földön, ha 5-en becsapnak akármivel, kölcsönkért pénzzel, nem viszonzott segítséggel, hazugsággal, elveszítjük a bizalmunkat, pedig ott marad 6.999.999.995 ember, akit nem ismerünk, mégis megítéljük őket.


Szerintem ez egy reflex, talán nem egyformán reagálunk a csalódásokra, vagy talán nem ugyanannyi csalódásunk van, vagy nem ugyanolyan arányú pozitív/negatív esemény ér minket, mindannyian más helyzetben vagyunk és máshogy látjuk a világot.

2015. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves utolsó!


Teljes mértékben igazat adok Neked, viszont nem értem, hogy miért kell egyből támadnia az embereknek. Legalább egy kis időt adnának (saját maguknak is), hogy kicsit megismerjék a másikat.

2015. márc. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!