Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tart a férfi szépségideál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tart a férfi szépségideál? Igazi férfi már senkinek nem kell csak cuki meg aranyos én ezt nem értem?

Figyelt kérdés
mindenhol ezt látom hogy cuki meg aranyos helyes meg ilyenek.vegyenek hörcsögöt az aranyos. most komolyan ha valaki egy férfire gondol akkor valami aranyos jut eszébe? nagyanyám se azt irta levélben nagyapámnak hogy jajj milyen aranyos vagy jenő várunk haza.nevetséges. hova tünt a régi szépségideál? a nagy szőrös erős tekintélyt parancsoló amilyennek lennie kell egy férfinak?és mért undorodnak ma ettől a nők?ha engem valaki cukinak nevezne azon minimum nagyon megsértődnék. sztem a kiscsibe a kiskutya és társaik azok na azok cukik.de nehogymár egy férfival szemben ez legyen a támasztott követelmény.
2015. márc. 28. 21:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát én rohadtul nem értek veled egyet, kedves kérdező. A nők többségének a kigyúrt, nagydarab, lehetőleg bunkó vadállatok kellenek, a szakál is pozitívum náluk. Engem kölyökképű vékony srácként emberszámba sem vesznek.
2015. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
kilences: azért a többségnek a cuki pont nem ezt a fajtát takarja.lehet csak én vagyok ilyen de egy férfit ne hívjunk már cukinak.legyen jóképű sármos jókiállású vagy bármi. míg pl egy kiskutya mindenki szerint cuki de férfiak egymás közt ilyet nem mondanak.ezt mondod a haverodnak férfiként minimum melegnek néznek.szóval úgy néz ki a nőknek más a cuki:)
2015. márc. 28. 22:00
 13/18 A kérdező kommentje:
11es az érdekes mert engem meg izmos nagydarab majd kétméteres szakállasként vesznek semmibe.hova jársz ismerkedni lehet oda kéne akkor mennem:)
2015. márc. 28. 22:02
 14/18 anonim ***** válasza:

A barátom nagy, szőrös, erős férfi, mégis, mikor ébredezik reggel és halkan beszél, hihetetlenül aranyosnak találom.

Szerintem nem sértő.

2015. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én cuki vagyok és fsznak se kellek, your argument is invalid.
2015. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most akkor azt akarod, hogy a férfiak tartsanak/ne tartsanak cukinak, vagy a nők?
2015. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
szerintem senki se.vannak erre jobb szavak is.és ami a lényeg ne ez legyen már ismerkedésnél a legfőbb szempont.ne ez jusson egyből egy nő eszébe álmai párjáról mint követelmény.
2015. márc. 28. 22:47
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha igazi férfi lennél, nem itt picsognál:D
2015. márc. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!