Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt a szenvedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt a szenvedést kibírni- tippek?

Figyelt kérdés

Két hónapja nem tudtam sem beszélni, sem találkozni a barátommal és nagyon szenvedek. Még kb másfél-két hónapig fog tartani ez a dolog, de nem bírom már. Nem azért, mert mással akarok járni, hanem mert olyan őrülten hiányzik, hogy beleőrülök.

Hogy lehet kibírni?


2015. márc. 30. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Beszélni miért nem beszéltek?
2015. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jogos kérdés, de ebbe most nem akarok belemenni. Olyan dolog, ami tényleg akadályozó tényező és önhibánkon kívüli.
2015. márc. 30. 09:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Van barátod, szóval nem szenvedsz jobban, mint én, akinek évek óta nem sikerült társat találni és kikészül idegileg. Nem sajnállak annyira.
2015. márc. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3.: ha tehetném, visszacsinálnám az egészet. Ne kívánj olyat, aminek nem tudod a hátterét. Hidd el, ha ismernéd a történetem, hálát adnál, hogy nem vagy a helyemben.
2015. márc. 30. 09:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig egy darab értelmes válasz nem jött :(
2015. márc. 30. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Emlékezz! Gondolj az eltöltött időre! Ápold az emléket! Türelem!

Van egy sejtésem mi akadályoz benneteket!

2015. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6.: hidd el, bármit is sejtesz, nem az a baj
2015. márc. 30. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha tehetném, visszacsinálnám az egészet. Ne kívánj olyat, aminek nem tudod a hátterét. Hidd el, ha ismernéd a történetem, hálát adnál, hogy nem vagy a helyemben."


Lehet, de ugyanezt én is elmondhatnám. Fogalmad sincs, mennyire fájdalmas azt látni, hogy soha, senkinek nem vagy elég jó. Te legalább szereztél már valakit, ergo még szerezhetsz ezután is, mivel bizonyíthatóan képes vagy rá.

2015. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8.: 20 éves keresztül pont ugyanazt éltem át, mint te. Soha senki nem hívott el, még csak rám sem néztek. Tudom, hogy milyen érzés. És ennek ellenére mondom, hogy inkább azt választanám, mint a mostani helyzetemet.
2015. márc. 30. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!