Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ilyen benak egyes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen benak egyes pasik?

Figyelt kérdés
20+os pasikrol van szo. Utalom, ha ramirnak facebookon, ismeretlenul, mert ha visszairok, akkor jonnek a sok hulyeseggel, hogy minden reggel irnak, hogy hogy aludtam, napjaban 10x megkerdezik, hogy mit csinalok, ha par szot irok vissza, akkor jonnek, hogy jaj te kis morci, arrol nem is beszelve, hogy minden nap legalabb 3x megdicserik valamimek(szepek a labaid, szepek a szemeid, csinos vagy, jol all ez a ruha, majd megjegyzi, hogy a masik is, meg a harmadik is... es igy tovabb)
2015. márc. 30. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%

Nagy részük így próbál udvarolni ebben a cyber világban :) Nekem is szoktak írogatni...

22l

2015. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem te mostantól dugjad meg saját magad.


Azért ilyen bénák 'a pasik', az összes, mert egészségesen arra lettek teremtve, hogy az ilyen lényekhez vonzódjanak mint te. Sajnos az nem látszik kívülről, hogy valaki belül sérült, lehetetlen, természetellenes.. vagy leszbi.

2015. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Örülj neki... nekem sosem írt még senki, pedig értékelném, nem úgy, mint te

20/L

2015. márc. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Akkor én nem számítok bénának, mert nem sűrűn szoktam ráírni a lányokra. Hurrá! Milyen jó vagyok, nem is gondoltam volna.
2015. márc. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%
Annyira nehéz az élet igaz kérdező ? Komolyan sajnállak hányadtattót sorsod miatt, pedig azt sem tudom mit jelent.
2015. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tetszik, mondd meg nekik, hogy ne írjanak. Te nem tudod kinyitni a szád, miért vagy ilyen béna?
2015. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Mikor heti rendszeresseggel eljatssza ezt valaki, masnak is elege lenne mar. ELhivni nem hivnak el sehova, csak itt loknek ilyan sablon dumakat.

Ez pedig nem ferfias!

2015. márc. 30. 10:20
 8/24 anonim ***** válasza:
Biztos nem mernek elhívni vagy messze laknak tőled.
2015. márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Aki fikazni akar, az hiaba probalja.

Mit mondjak neki, a masodik mondatanal vagjam neki be, hogy nem erdekelsz? Ha nem ter ki ra, hogy mit akar, megse irhatok neki ilyesmit.

2015. márc. 30. 10:22
 10/24 A kérdező kommentje:
5 km-re laknak tolem. Nagyon messze lakom.
2015. márc. 30. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!