Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért ilyen bénák ezek a...

Miért ilyen bénák ezek a magyar profi bokszolók?

Figyelt kérdés
Néztem most is egy profi gálát a tv-ben , tényleg az az érzésem ,hogy még én is elmehetnék profinak mert pár év gyakorlás után még én is elbírnék ezekkel ezek elvileg magyar profi bokszolók, annyira semmi tudásuk hogy az nem igaz. Nyilván vannak sokkal jobb magyar profik de akkor miért ezek a bajnokok meg ezeket mutatják? Most pl a kecskeméti gálán láttam párat amit adtak a tv-be.
2013. máj. 27. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Papp Laci a példaképem amatőrként a legjobb és profiként is majdnem a csúcsra ért.
2013. máj. 27. 21:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze ha engedik a vb-re biztos megnyerte volna azt is , én nem rá gondoltam és nem is az olyan profikra mint Erdei vagy Kokó, de olyan emberek vannak profinak leszerződve és nyernek it gálákat ,hogy az szánalom.
2013. máj. 27. 21:47
 4/9 anonim ***** válasza:
papp laci fél roma volt nem?
2013. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam róla minden könyvet ami kijött, de ilyet nem láttam egyikben sem ,hogy lett volna benne egy vonóval.
2013. jún. 2. 12:37
 6/9 anonim ***** válasza:
igeeen, angyalföldi srác volt ,interneten ahova megyek mindenhol ott van hogy félvér és hogy legyünk rá büszkék mert a romák közt is vannak ilyen emberek akikre büszkék lehetünk,akkor nem tudom lehet csak kamu ,de nem értem akkor minek mondanak rá ilyet ha nincs alapja
2013. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyébként szeretem én is őt
2013. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Papp Laci magyar volt.. nem félcigány.
2013. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És miért ilyen bénák a nem magyar profi bokszolók? Talán 1-2 ember kivételével még ütni is alig mernek a ringben... Szerintem a régi nagyok forognak a sírjukban, de még a nem halottak is... Röhej lett a box tényleg pár ember kivételével kb egy amatőr szintjén állnak.
2013. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!