Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fontos, hogy egy fiúnak legyen humora?

Figyelt kérdés
Van humorérzékem, de nem sokat humorizálok. Általában az irónia (nem szarkazmus) jellemző rám, de azt meg nagyon sok lány nem érti (lehet rosszul csinálom), úgyhogy egy ideje azt sem csinálom.

2015. márc. 30. 13:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

számomra fontos.ha valóban humoros,amit mond,az egyfajta intelligenciáról árulkodik.hiszen aki buta,mint a föld,nem tud megnevettetni.

ha van humorérzéked,vesd be nyugodtan.sokan mondták,hogy jó a humorom(bár én lány vagyok),talán ezért fontos számomra is az,hogy a párommal együtt tudjunk nevetni.ha egyes lányok nem értik a vicceidet,az valószínűleg nem a te hibád.

2015. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
56%

A humor nálam is az értelem egyik megnyilvánulása. De az én humorommal elég nehezen azonosulnak a legtöbben. Az ilyen tipikus "humor" kategóriás filmeket általában csak végignézem fapofával, és mikor véget ér, csak pislogok értetlenül, hogy mégis, ezen mi volt a vicces. Vagy amikor itt trollkodnak az emberek, és azt hiszik, az olyan humoros.


A humor bizony fontos, de olyan lányt kell találnod, aki értékelni is tudja. Mert nem biztos, hogy sokra mész olyannal, aki betegre neveti magát a világ legbutább sablonviccein, ha te közben nem tudod azokat hitelesen előadni, vagy nem jön belőled természetesen az ilyesmi. Ha neked az irónia áll a nyelvedre leginkább, akkor azt használd, majdcsak jön valaki, akinek pont az jön be.

2015. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Inkább az a fontos, hogy az adott nővel legyél egy hullámhosszon, és a humorérzéketek is legyen hasonló. :)
2015. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
En lany vagyok es en is inkabb ironizalok, de eleg kevesen fogekonyak erre. Szerintem ha valakinek jo beszolasai vannak, az jo pont. :)
2015. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

ez mondjuk erdekes. sztem nem letezik olyan laza, magabiztos ember akire ne mondanak azt hogy humoros. szoval kulonleges kepessegek nem kellenek ehhez csak kb az hogy jol tudjon mosolyogni..


engem pl aki ismer nagyon humorosnak tart meg jo beszolasok stb. viszont akarmilyen jo poent ha mondok sokan egybol ramneznek, es ha nincs jo kedvem fapofaval mondom akkor nem nevetnek mert egyszeruen nem ertik hogy most komolyan mondtam, bunkoskodtam, vicceltem vagy mit akarok. erdekes.

2015. márc. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

1. A humor jelzi leginkább, hogy a pasinak vág az esze.

2. A nevetés hoz leghamarabb közel két embert egymáshoz.

3. A savanyú pofákat mindenki kerüli, míg egy vidám fickónak mindig helye van a társaságban.

2015. márc. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, hogy valakinek legyen humora,mert én imádok nevetni:) ( És egy csomó dolgon tudok is) Én csak olyan emberekkel veszem körbe magam, akiknek van humoruk, mert az a fontos, hogy az ember jól érezze magát,nem? Akivel meg nem tudok semmin nevetni,az nem is lesz jó barátom,se semmim:D Szóval, igen,az:D Egyébként lány vagyok
2015. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálam alap ,h egy srác legyen beszédes ne legyen kuka és persze tudjon megnevettetni, legyen humora, érezzem jól magam a társaságában. Nem rég szakítottam egy sráccal az kb olyan volt mint a fal, nem túl beszédes, nem is fogott meg,jó mondjuk külsőre sem, de legalább adtam neki egy esélyt . Szval, nálam ha van a srácnak humora, meg dumája, nyert ügye van általában. :)
2015. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!