Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért így kérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért így kérnek "bocsántot"?

Figyelt kérdés
Arra a helyzetre gondolok amikor viszonylag nagy tömegben véletlen rád lépnek,meg ütnek vagy ha csak hozzád érnek (pl buszok,koncertek stb ) bocsántot kérnek és meg simítanak ott ahol az "érintkezés" történt ,már többször történt ilyen és nem tudom hova tenni mi ez ,mert egyik alkalommal sem ismertem a pasit és utána se beszéltük valaki el tudja magyarázni ennek a dolognak a miértjét ?

2015. ápr. 1. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, és tényleg, valahogy így van. TAlán hogy ha fájdalmat okoztunk(vagy mi) akkor ugyanott gyengédséget is gyakoroljunk.

De akkora baj, hogy ha már véletlen történt valami, próbálunk kedvesek lenni?

2015. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
legyél kedves szóban, kérjél bocsánatot, de ne taperolj.
2015. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem a nők is hajlamosak megsimogatni ilyenkor, én is furcsállom :D
2015. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!