Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérnek itt a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérnek itt a lányok képet azoktól a férfiaktól, akik bevallottan ocsmányak?

Figyelt kérdés
Azért nagyon remélem, hogy nem bulémia áll a háttérben, hogy ne kelljen ledugniuk az ujjukat a torkukon az öklendezés kiváltásához, hanem csak ránéznének egy-két ilyen képre, és már minden menne magától. El sem tudom képzelni, hogy mi másért. Mert általában tény, hogy az ocsmány férfiak valóban rondák. Aki képet küld, az önbizalomhiányos, és pozitív megerősítésre, egy kis léleksimogatásra vágyik. Egy valóban ronda férfi, mint én tucatjával kapja ismerkedés során a válogatott és szaftos kifejezéseket arra vonatkozólag, hogy mennyire alacsonyan helyezkedik el azon a képzeletbeli skálán, ahol a pasikat a külsejük szerint mérik. Szóval nem értem. Vagy azt gondolják, hogy adnak egy önbizalom növelő, teljesen megalapozatlan és fals pozitív jelet (nem is vagy olyan ronda felkiáltással), hogy az majd helyrehozza az ember lelki világát. Szerintem nem. Ronda férfiként nekem a célom párt találni, szóval csak a potenciális jelöltek szava szignifikáns.

2015. márc. 13. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Remek életcél. Taps.
2015. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 CptTomato ***** válasza:
56%
Arra még nem gondoltál hogy nem lányokkal levelezel?!
2015. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Mert szeretnenek segiteni, vagy megmutatni hogy tudsz valtoztatni a megjeleneaeden, esetleg nem vagy Ronda csak rosszul latod magad

Udv, egy lany aki szeret masoknak segiteni

2015. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2: Engem csak a lányok érdekelnek.


3: Pont erről írtam. Valójában én, ameddig nem kezdtem el csajozni átlagosnak láttam magam. Viszont már 12 éve folyamatosan próbálok párt keresni, és ezalatt még soha egy halvány pozitív jelet nem kaptam. Mellesleg szerinted van olyan tanács még, amit eddig nem kaptam volna, és ki nem próbáltam volna ez idő alatt? Na jó, egyet mégis figyelmen kívül hagytam, mely azt tanácsolta volna, hogy valami gyéren világított szórakozóhelyen hívjak meg egy lányt pár körre, hogy igyon annyit, amennyi után már elfogadhatónak látna. Ezt azért mégsem próbálnám ki.

2015. márc. 13. 20:58
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Hogy visszaélhessenek vele.


Nálam már megtörtént. Soha többé nem küldök.

2015. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én például azért szoktam képet kérni, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy annyira csúnya, hogy tényleg MINDEN lány csak lealázza... És próbálok segíteni, hogy jobban érezze magát. Őszintén szólva én sajnálom az ilyen embereket, még akkor is, ha van aki csak sajnáltatja magát. Annak is biztos van oka. Szégyen, amikor egy elkeseredett ember egy ilyen névtelen oldalra kiírj egy olyan kérdést, ami arról szól, hogy csúnya és nem lesz soha senkije, a sok bunkó paraszt meg odakommenteli, hogy minek picsog, meg hogy egyedül fog meghalni.

Le lehet pontozni. :)

2015. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"És próbálok segíteni, hogy jobban érezze magát."


Ezzel én vigyáznék. Gondolj bele, felemelsz valakit a földről, hamis önbizalmat adsz neki, de mi van a következő visszautasításnál? Segítettél neki magasabbról a mélybe zuhanni. Biztos, hogy ez jó dolog?

2015. márc. 13. 21:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem ezek a lányok nem járnak túl nagy sikerrel, ha mégis küld egy képet egy csúnya srác, valószínűnek tartom, hogy csak egy hozzá hasonlító alakról. Valószínűnek tartom, hogy önbizalomhiánnyal is kűzdenek. Ezek a lányok azért kérnek (ha jóindulatúak), mert kíváncsiak, vajon tényleg olyan súlyos-e a helyzet, vagy csak vki ennyire nem fogadja el magát. Ha rosszindulatúak, akk csak egy jót akarnak röhögni. Viszont ezen a bulémiás dolgon jót nevettem.:D
2015. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írtam, hogy elhitetem egy Notre Dame-i toronyőrhöz hasonló sráccal, hogy jól néz ki, de többször beszéltem már olyanokkal, akik nem csúnyák, csak az önbizalmuk van a béka segge alatt, mert a sok nagyképű libának csak az a lényeg, hogy tökéletesen nézzen ki valaki, aki meg nem megabiztos és bunkó, azt porig alázzák. Mondom ezt lányként.
2015. márc. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9.-essel tök egyet értek, én sem vagyok csúnya, sőt talán elsőre a külsőm alapján a lányo egy rétege talán p***ivadásznak gondolna, sokan talán cserélnének is velem, de régebben rossz csajokat, igazi buta ösztönlényeket választottam, akiktől csak visszautasítást kaptam. Eredmény: semmi önbizalmam sincs, még egy nekem tetsző lányt is alig merek bejelölni fb.-n, folyton attól félek, mit gondolnak rólam a lányok, és itt állok 21 évesen, ha azt nem nézzük, hogy nem bírtam tovább a kangörcsömmel, és elmentem egy fizetős kalandra, egy lánnyal sem szexeltem, még nem is csókolóztam, és nem is merek próbálkozni, már lassan 4 éve. Szóval tényleg van ilyen.
2015. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!