Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném végigkísérni egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném végigkísérni egy 13 éves lány testének és szellemének fejlődését, úgy 19 éves koráig, beteges?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy be kellene szerezni egy 13 éves gyönyörű barátnőt, és legalább 19 éves koráig vele maradni (persze, ha lehet tovább, mert szeretném szeretni), és figyelni, hogyan változik testben és lélekben. A probléma persze az, hogy nem hiszem, hogy mellettem maradna ennyi ideig. De, mindegy, szerintetek ez a gondolat beteges?


19 éves vagyok.


2015. ápr. 2. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Beteges,még jó hogy nem egy 10évest akarsz.
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#pedomaciiiiiiiiiii
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Inkább bűncselekmény gyanús. :D Még a végén egy pincében tartanád.
2015. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A testi fejlődést végignézni érdekes lehet
2015. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát igen elég merész. De nekem is tetszik az ötlet :D

Kár hogy 18 év alattiról nem szabad képeket csinálni hogy ne csak a gondolatban maradjon meg.

2015. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy le is feküdnék vele... Persze 14-15 éves korától már igen, csak egyszerűen annyira érdekes, hogy mennyire átalakulnak, megváltoznak a lányok az évek során, és más lenne, ha ezt első kézből lehetne megtapasztalni.
2015. ápr. 2. 12:48
 7/13 anonim válasza:
Inkább fogadj örökbe xD
2015. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdekes lehet végigkísérni. de szerencsére én már 16 vagyok :D
2015. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz egy saját gyereked, akkor végigkísérheted a fejlődését. Csak vele nem kéne b*sznod, az már tényleg beteges lenne.
2015. ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
... S ne végy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól, mert tiéd az ország.......
2015. ápr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!