Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném végigkísérni egy 13...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném végigkísérni egy 13 éves lány testének és szellemének fejlődését, úgy 19 éves koráig, beteges?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam, hogy be kellene szerezni egy 13 éves gyönyörű barátnőt, és legalább 19 éves koráig vele maradni (persze, ha lehet tovább, mert szeretném szeretni), és figyelni, hogyan változik testben és lélekben. A probléma persze az, hogy nem hiszem, hogy mellettem maradna ennyi ideig. De, mindegy, szerintetek ez a gondolat beteges?


19 éves vagyok.


2015. ápr. 2. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Majd, ha lesz gyereked akkor végigkíséred.
2015. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szellemi fejlődés azért nem borítékolható 13 és 19 között :)
2015. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem hugom van és ugyebár a kapcsolatunk nem szexuális, azért együtt lakunk és ha nem akarom is látom a testi, lelki fejlődést. Én együtt tudok érezni a kérdezővel, pontosabban megértem a gondolatmenetét, csak épp fura lenne 19 évesen 13 éves lánnyal járni. Nem biztos h lesz sok közös témátok.
2015. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!