Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon erős vonzalmat érzek egy fiú iránt, de nem tudom, hogy mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy átlagos lány vagyok, nem igazán festem magam, visszafogott a megjelenésem 20 éves létemre, nem igazán tűnök húsznak. Leegyszerűsítve, ha én lennék fiú nem venném magam észre:(

Ápolt vagyok, enyhe parfümöt használok, mert attól kicsit teljesebbnek érzem magam, de érzem, hogy itt ez már nem lesz elég.

Nagyon össze vagyok zavarodva, sosem éreztem még ezt, mint most, ha a közelemben van jobb lesz a kedvem, enyhén izgatott leszek és folyton a nyakát nézem, mikor nem látja, annyira megcsókolnám. Ne tudjátok meg, nagyon ki vagyok....

Ja a lényeg, sosem beszéltünk, egyszer előre engedett az ajtón, meg sokszor nézett, de ez kevés, bármit jelenthet.

Nem is arra vagyok kíváncsi, hogy tetszem-e neki, mert azt nem lehet tudni, hanem, hogy kéne éreztetnem vele, hogy kedvelem?



2015. ápr. 1. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szexelnél vele?
2015. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szerinted?:)
2015. ápr. 1. 19:16
 3/17 anonim ***** válasza:
akkor valld már be! néha a lányoknak kell, úgymond közeledni.
2015. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De hogy? Nem tudom :((
2015. ápr. 1. 19:29
 5/17 anonim ***** válasza:
Na, mi van, tele van a srác tetoválással, káromkodik, iszik, cigizik? És hosszú a haja mint egy lánynak? Valld be, a normálisak nem is érdekelnek.
2015. ápr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem!!!
2015. ápr. 1. 19:44
 7/17 anonim válasza:
Mond meg neki, utalj rá hogy tetszik, vagy csak simán nyomj egy cuppanósat a nyakára, hátha bejön neki :DD
2015. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód? Semmi sincs köztetek! Szóval lehet nyomulni! A legrosszabb az lehet, hogy marad ahogy van. Kérdés? Na akkor hajrá!
2015. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szurkoljatok!Kitalalok valamit.:)
2015. ápr. 1. 20:13
 10/17 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2015. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!