Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen? Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen? Szerintetek ez így jó? Többi lent!

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy majd suli után találkozom egy fiúval, de az egyik barátnőm kísér el. Fogalmam sincs, hogy akkor mi legyen, hogy legyen, de azt tudom, hogy már most remegek és nagyon félek. A lány mondta hogy majd lelép, de így jó szerintetek hogy ő kísér el?:)

2015. ápr. 2. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne kísérjen el..nem kell gyertyatartó :D
2015. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából ha téged hívott csak, én lelépnék a srác helyébe.
2015. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha félsz, a barátnőd figyeljen távolabbról ... de ne legyen a randin ...kínos lesz úgy :)
2015. ápr. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az egész úgy van megbeszélve hogy amig odaérünk addig van ott a barátnőm, mert ugye suli után is együtt szoktunk haza menni. Aztán ott is hagy:D

Esetleg valami tanács hogy ne legyek zavarba? :))

2015. ápr. 2. 21:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Túlesel rajta minél előbb. A tali után 5 perccel jobb esetben megnyugszol
2015. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Suli után? Most vagy suliban? Este?

Nincs tavaszi szünet?

Vagy majd egyszer lesz ilyen?

Nem értem...

2015. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo:


Jovohet szerdan van suli, es mivel neki nem jo a hetvege, ezert en suli utant kertem h talalkozzunk. Szerdan.

2015. ápr. 2. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ilyen távolra beszéltetek meg randit!? Értem..

Nos én azt javaslom semmiképp se a barátnőddel menj oda! Vagy legalábbis ne teljesen odáig!

Nem tudom hol beszéltetek meg randit, de ha pl. egy téren, akkor ahogy közeledtek még előtte vagy 100 méterrel köszönj el tőle és csak Te egyedül menj ada a fiúhoz! Még nem kell összeismererned őket a barátnőddel.

Tehát egyedül menj és ne csinálj semmit csak add magadat! Legyél olyan mint amilyen szoktál lenni! Ne mutass neki másik arcot, azt ismerje meg abban szeressen bele aki vagy, amilyen vagy!

persze, hogy izgulsz, de hidd el nem lesz az olyan szörnyű, illetve nehhéz, vagy kínos mint most gondolod.

2015. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!