Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak jól kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csak jól kell kinézni ahhoz, hogy barátnőm legyen, ellenkező esetben megaláztatások árán sincs nagy esély rá?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Itt egy példakérdés,a csávó jól néz és a csaj már rá is mászott,pedig az nem is csinált semmit.Nagyon számít a belső.Már ez is hülyeség,hogy a fiúnak udvarolnia kell,ha a lánynak bejön,célegyenes...amúgy meg csinálhat bármit.


2015. márc. 31. 20:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
56%
Igen, igen és harmadszor is IGEN! A jó pasiknak semmit nem kell csinálni kaphat nőt, a rondák meg verhetik magányosan a fürdőszobába zárkózva.
2015. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
52%
Az élet első főtétele: ronda pasinak sosem lesz barátnője!
2015. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
48%
Osztom az első véleményét .
2015. márc. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Helyes válasz első.Te leszel a katonai titkosszolgálatom első számú vezetője,amíg terhemre nem válsz.
2015. márc. 31. 20:07
 5/29 anonim ***** válasza:
48%
Így van. Csak a külsőn múlik, hogy sikeres vagy-e a csajoknál. Meg persze pénzzel kompenzálhatod a külsődet.
2015. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
43%
1. vagyok, köszi de én már így is szupertitkos szuperkém vagyok. Rázva kérem a martinit, nem keverve!
2015. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy elég. :) Ismerek például egy harmincon felüli, igazán jóképű, jó testű, nem is csóró pasit, aki egyszerűen hiába próbálkozik, egyáltalán nincs és nem is volt soha sikere a nőknél.

Másfelől ismerek olyat is, aki meg sem közelíti kinézetre, mégis mindig van barátnője.

Még egy példa: nagyon jó ismerősöm régen eléggé el volt hízva, azt hitte, ezért nem érdekli a lányokat. Lefogyott, elkezdett edzeni, meg is lett az eredménye, a lányokat pedig ezután sem érdekelte.


Szóval van, hogy tényleg sikeresebbé tesz a jobb külső, de ez sem mindig garancia.

2015. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Lehet be leszek oltva de azert csak elmondom.

Persze nyilvan azon is mulik, hogy hogy nez ki valaki, de ha nem menthetetlen eset, es van hozza egy normalis szemelyisege (ez alatt azt ertem, hogy ne legyen tul nyomulos, tul nyalas sem, inkabb hatarozott, aki tudja mit szeretne, de nem akarja raderoltetni) annak azert nem lehetetlen baratnot talalni. :)

2015. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
47%
Mindig is mondtam,hogy a külső a fontos, tesznek rá a nők a belső tulajdonságokra, esetleg azoknak a belső tulajdonságaik érdeklik, akik külsőre is bejönnek nekik, de hogy egy ronda férfinak milyen is lehet a személyisége azt magasról le.arják. Külső nyerő, máris van nőd, ennyi a titok, nem kell semmi kedvesség, humor, meg a többi, amit itt összehordanak.
2015. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ah téveszme.... Ejjj mennyi szánalmas hülye van aki azt hiszi jó külsővel bármit meglehet kapni...
2015. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!