Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jogos ha megsértődtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos ha megsértődtem azon a barátnőmre hogy nem kaptam tőle semmit, és azon hogy nem is töltötte velem?

Figyelt kérdés

A történek a következő, születésnapomon(bár nem szeretem őket, sose volt még boldog születésnapom, idén szerettem volna egyet amin tényleg örülök neki). Na az történt, hogy semmit de semmit, nem kaptam egy "Boldog születésnapot kicsim" -en kívül.


Nem is azon van főként egy hangsúly, hogy annyira kellett volna bármi ajándék is, mert ami kell azt fogom és megveszem magamnak.


Az kellett volna, hogy ő csináljon valamit süti szerűséget, vagy ha már ő nem akkor rendel egy tortát, és mikor felébredek, várhatott volna kedvesen stb.. meg ugye velem tölthette volna leginkább, de nem ő inkább mással van pont az nap.


Na mindegy, nekem ez elég rosszul esett, pont annyira hogy ne is akarjam soha többet megünnepelni a születésnapom senkivel se.


23/F



2015. ápr. 3. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ne nyafogj. szépen elmondod neki személyesen, hogy rosszul esett...néma gyereknek anyja sem érti a szavát...
2015. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hallod, az az alap, hogy ha nincs is pénzem rendes ajánékra, meg nem is vagyok egy konyhatündér, de minimum egy egyszerű tortát sütök, szépen feldíszítem és valami apróságot adok az ünnepeltnek. Barátnőd elég lazán kezelte ezt a dolgot. Akkor te ugyanígy kezeld az ő szülinapját, felköszöntöd, adsz egy puszit, azt se virág, se csoki, se ajándék, hanem lelépsz a haverjaiddal. Jövőre majd felköszönt normálisan :D
2015. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nyilván 23 évesen nem fogom sorolni azt, hogy jajdeszeretnék ezt meg azt, akkor inkább nem kell semmi.


Sose tenném meg, hogy külön én kéregessek bármit is tőle, sem akkor sem máskor, és senkitől se.

2015. ápr. 3. 10:44
 14/16 A kérdező kommentje:
Komolyan az a legnagyobb megalázkodás számomra, ha valamit kérni kell, mármint nem egyszerű tárgyak esetében, hanem pont az ilyen kérésekre gondolok mint ez.
2015. ápr. 3. 10:53
 15/16 anonim ***** válasza:

Férfi létedre kicsit Nőiesen gondolkozol....

A párod nem felejtett el Téged, hiszen felköszöntött....vagyis a minimumot teljesítette. Abban igazat adok Neked, hogy ha lehetősége lett volna rá (ha tudatosan szervezett oda más programot akkor meg főleg!!)illet volna a programját átszervezni és készíteni Neked valami személyes ajándékot, amivel éreztette volna Veled mennyire fontos Vagy számára.

Velem soha sem történt ilyen....így nem is tudom igazán átélni a helyzetet, de egy biztos, felmerülne bennem az a kérdés, hogy vajon ezt érdemlem? Ha Nálad megszületett a válasz, akkor aszerint cselekedjél és akkor többé ilyen nem fordul elő!!!

37F

2015. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Lehet ezt érdemlem, ezen még nem gondolkoztam.
2015. ápr. 3. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!