Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy vettem észre hogy a barátom kezd papucs lenni. Mit tegyek ez ellen? És olyan mintha félne apámtól is. Mit csináljak? Nem akarok még egy muját.

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetted már fel ezt a kérdést egyszer? Amúgy meg milyen legyen? Verje meg apád? Az jobb lenne?
2010. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem tettem fel!

nemkell, hogy megverje, de azért legyen már saját akarata.

Olyan idegesítő amikor én mondok neki valamit akkor ez a válasza: "persze" "igyvan!" "hogyne, igy is kilehet forgatni" "legyen igazad" "oké, igen" "jó"

2010. jún. 12. 21:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudja, hogy nem vagy vitaképes, ha nem csak bólogatna, akkor meg veszekedés lesz belöle - egyszerüen nyugalmat akar.
2010. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz neked is változtatni kell vmit, hogy ne legyen papucs...biztos nem véletlenül lett ilyen...
2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most barátot akkarsz vagy páncélos lovagot aki helyeted megvivja a csatáidat apáddal.
2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, úgy írom ezt.

Ha nem tennéd papuccsá, nem lenne az. Meg valószínűleg ő egy nyugodtabb pasi, és idegesíti, hogy vitatkozol vele, és úgy van vele, hogy mit jártassa a száját? Ha kevesebbet hisztiznél, és ha látná, hogy vitaképes vagy, ő is jobban merne visszaszólni, jobban mondana nemet.

Bocsi, nem akartalak megbántani. Én is ebben a cipőben jártam, és mióta jobban kontrollálom magamat, érdekes mód tök férfias lett a pasim...

2010. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért baj ha az? Persze nem mások előtt, de azért néha jólesik egy kis papucskodás.
2010. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod,amikor már Te nevezed papucsnak a saját pasidat,és nem mások,akkor irtó nagy gáz van...Ez azt jelenti,hogy Te nem tiszteled,Te nem tudsz rá felnézni,ami bizony a Te hibád is,mert ha Te nem lennél kiállhatatlan (egoista,maximalista,stb.)hárpia,valószínűleg nem éreznél így...Szóval tükörbe is nézhetsz nyugodtan,mielőtt a saját párodat papucsnak nevezed!
2010. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég olvastam egy könyvet, a címe Együttélősdi. Abban volt: "Ha egy férfi bemegy a szobába akkor ott ő egy ember. Ha bemegy hozzá egy nő akkor már férfi lessz. Annyira lessz férfi amennyire nő az a nő. " (nemtotál így volt)

Szóval add meg neki a lehetőséget, hogy férfiasabbnak érezze magát melletted úgy, hogy te méginkább nő leszel. Nem az a feladatod, hogy neveld mert nem kutya vagy gyerek.

Csak éreztesd vele mennyire fontos a véleménye neked, elöbb engedd, hogy kifejezze a gondolatait s legyenek önálló vágyai, tettei. Azokat pedig nemszabad mindig bírálni vagy semmibe venni mégha nem is tetszik nekd. Inkább dicsérd milyen kedves, milyen lovagias, mennyire ért a nőkhöz egyszóval milyen értékes embernek is tartod. Máskülönben nem is lennél vele szerintem.

2010. jún. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minden onnan indul ki,mennyire tudod Őt tisztelni és becsülni.Nekem úgy tűnik,Te inkább lenézed Őt.S amíg lenézed,addig ne is várj csodákat!
2010. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!