Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyeket Budapest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok olyan helyeket Budapesten, ahova egyedül is mehetek és nem néznek rám hülyén? 17/L

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 20:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
0%
Milyen helyre gondolsz? Egyedül nem tanácsos sehova menned, föleg este mert túl kiszolgáltatott vagy. Hátmégha van nálad vagy kétszáz rongy meg egy S4. Szóval egyedül ne mászkálj vagy ha mégis legyen nálad védekezöeszköz és ne hagyd magad leitatni. Mocsok világ van...
2015. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: Nem most mennék, hanem napközben...

És hidd el, ha lenne kétszáz rongyom és egy S4-em (egyébként az előbb írtam, hogy ellopták a telómat), akkor nem kéne gondolkodnom, hogy hova menjek. Annyi pénzből az sem érdekelne, ha egyedül lennék.

2015. ápr. 3. 20:56
 13/15 opened paradise ***** válasza:
49%

Ezt mostanában át tudom érezni...

Mennék moziba,de én mégegyszer be nem ülök egyedül. Saját magam is megsajnáltam,pont középen voltam :D

2015. ápr. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én eleve nem vagyok egy népszerű ember, de sokszor még az a kevés barátom sem ér rá aki van. Múltkor elegem volt és el is mentem egyedül moziba, ami egesz jó volt és megnyugtató volt amikor láttam , hogy más is ült egyedül a moziteremben. Szóval szerintem a mozi egy egyedüli programnak jó.
2016. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok,tehát nem autentikus! Itt csak akkor néznek rád hülyén, ha az oltár elé mégy egyedül.
2016. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!