Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas, ha egy lány fut a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas, ha egy lány fut a fiú után? A fiúkat (sem) érdekli az, ami könnyen megszerezhető?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"[...] amikor már viszonylag egyértelműen a tudtára adta a lánynak, hogy le sem sz*rja és a csaj még utána is hajt rá."

Igen, szánalmas, de az a fiú is, aki a csaj után liheg ugyanilyen esetben.

2015. ápr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Lehet másokat szánalmasnak titulálni,de aki szerelmes,az nyilván nem az eszével gondolkodik,ha tud egyáltalán ilyenkor.Szerintem minimum egyszer életében mindenki kerül olyan helyzetbe,hogy megalázza magát valaki miatt.Azért,mert az érzelmei elvakítják.Én ezt inkább átmeneti butaságnak gondolom,amiből ki lehet gyógyulni.Csak van,akinek több idő és pofon kell hozzá.Sajnos én is nehezen adom fel.
2015. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, hidd el, én is voltam már hasonló helyzetben, elkövettem a kérdező hibáját, és le merem fogadni, hogy mások is. DE ettől még nem lesz kevésbé szánalmas a dolog.:D Igen, jómagam is szánalmas voltam akkoriban. Persze, meg lehet érteni, ahogy sok egyéb ostoba tettet is a világon, mégsem eufemizálunk mindent "átmeneti butasággá". Neked is azt kívánom, hogy sikerüljön mihamarabb felhagynod a reménytelen hajszolásával.
2015. jún. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!