Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz megtanulni csokolozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz megtanulni csokolozni? Vagy nem is kell azt megtanulni mert "magátol jönn" majd?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek a helyesírást ajánlom.
2015. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valaki majd itt megtanít...
2015. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

nem

igen

és gyakorold sokat

2015. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 To7ka ***** válasza:

Ha tapasztalt sráccal vagy hagyd, hogy vezessen. Ha kis kezdők vagytok, egy apró szájrapuszi, utána ahogy a filmekben láttad, kezd el picit nyitni a szád és egyre hosszabbakat csókolni. Igen, magától fog jönni!:)

Nyelved ne próbáld furán dugdosni, az az egy ami érdekesen jön ki..:/

2015. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és melyik az igazi csók a nyelves vagy a sima szájra puszi is csóknak számít?
2015. ápr. 4. 23:02
 6/8 To7ka ***** válasza:
Csak úgy a szájra puszi nem, az szájra puszi. Azt folytatni kell :P Nem kell átdugnod a nyelved, hogy csók legyen.
2015. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleinte én is így voltam, hogy jaj mi lesz ha odakerülök, Úristen! mit csináljak, hogyan, milyen szögben stb

Aztán belejöttem mint kiskutya az ugatásba, ez neked is így fog menni.

Ha nagyon akarsz gyakorolni, akkor nyújtsd ki a mutató ujjad, és az oldalát puszild, csókold, és rögtön érezni fogod, hogy hogy csinálod.

De alapjába véve érezni kell. Régen én se értettem mit ért a másik ez alatt, de tényleg az van, hogy érezned kell.

2015. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2015. ápr. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!