Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek melyik lenne kevésbé bántó?

Figyelt kérdés
Ha írsz egy lánynak, akinek te nem jössz be és az nem válaszolna semmit? vagy elkezdenétek beszélgetni, majd ha rákérdezel elutasítana?

2015. ápr. 5. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát elég nagy bunkóság ha nem szólsz vissza, ennél már csak az idegesítőbb amikor húzza az agyad és nem akar megbántani. Mondja ki tisztán, hogy nem tetszem és akkor tovább állhatok.
2015. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írni azért írj vissza mert bunkónak hisz, de azért éreztesd vele hogy nem az eseted mert még a végén többet gondol a dolgok mögé :) 23f
2015. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aladar12 ***** válasza:
inkább a második.
2015. ápr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább az lenne a legjobb ha rögtön megmondaná az elején hogy nem lesz köztünk semmi.
2015. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is szeretném az elején elmondani, de aztán jönne a magyarázkodás, hogy én nem úgy gondoltam, meg csak barátkozni akarok.. stb. Későb ugyanúgy nyomulna, ilyenbe már futottam bele
2015. ápr. 5. 14:42
 6/7 anonim ***** válasza:
ha nem válaszolna semmit az számomra sokkal bántóbb.
2015. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ilyenkor szerintem úgy lehet a legkönnyebben, hogy írod neki hogy tetszik neked xy nevű srác, és valami tanácsot kérsz tőle (pl. hogy szerinte minek örülne a srác ha moziba hívnád vagy sétálni), akkor mindenképp leesik neki hogy nem jön be neked :D ha meg még ez után is nyomul, akkor ő hibája, ha meg csak barátkozni akar akkor meg spanciztok :D
2015. ápr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!