Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alakom? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok magammal megelégedve, utálok elmenni a tükör elôt mert mindig egy dagadt Én néz vissza rám. Ráadásul a barátaim mindig mondják hogy milyen jó alakom van, ez meg még inkább romokba dönti a nem létezô önbizalmamat is. (Mivel csak kedvességbôl mondják)

[link]

[link]


Mennyit kéne fogynom, hogy minimum olyan alakom legyen, mint neki: [link]

Jelenleg 165 cm és 55 kg vagyok.


2015. ápr. 5. 17:36
1 2
 1/20 aladar12 ***** válasza:
77%
akkor most keress fel egy pszichológust.
2015. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
én csinosnak tartom magam :) ugyan ilyen magas vok és 47 kilo mikor épp sportolok :) most 49-50 vok mert a kezem megsérült :) sztem kicsit husika vagy :) de nem is ink husi hanem lötyi
2015. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Ne haragudj, de neked valami bajod van az önképeddel, szerintem keress fel egy szihomókust! Nagyon vékony vagy, ne akarj fogyni, mert anorexiás csontkollekció leszel, inkább erősítened kéne, hogy feszes legyen a hasad meg mindened.
2015. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez komoly?
2015. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz nem fogynod kéne, hanem retusáltatnod magad realtime. Nagyon jó alakod van, ha alakítani akarsz rajta, akkor inkább eddz lábra/fenékre.
2015. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nem fogynod kellene, hanem sportolnod!
2015. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sztem nem fogynod kell hozzá, csak megtanulni a photoshop használatát. ;)

Tudom h nem érdekel a véleményem, de jól vagy így. :) Csinos vagy.

Bár szerintem ez a kérdés kamu. :) Nem hiszem h létezik ilyen lány, aki így néz ki, és mégis csúnyámak látja magát...

2015. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Soha nem leszel olyan, mint akit linkeltél. Főleg nem, ha fogysz. Így is túl sovány vagy már. Mint aki éhezik.
2015. ápr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyni kell, hanem formásodni. Főleg a fenekedre, lábaidra eddz.
2015. ápr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem még a hízás is rád férne...
2015. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!