Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyit kellene...

Körülbelül mennyit kellene fogynom, hogy jó alakom legyen?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 165 cm, 61 kg. Körtealkatom van, a vállaim nem szélesek, melleim viszonylag kicsik, a derekam csinos, a fenekem és a combjaim viszont nagyok. A lábaimat szeretem a legkevésbé. Szeretnék valamennyit leadni, de nem akarok sovány lenni, csak nőies, jó alakú. Mennyit tanácsos fogynom? És hogyan vágjak bele?
2014. máj. 22. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális a súlyod, nem tudom hova akarsz fogyni. Ha mindenképp, akarsz, akkor 55 kilóig. Szóval 6 kilót. Ne akarj piszkafa lenni, mert nem szép, és nem nőies.
2014. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyébként az alapvető alkatodon nem tudsz változtatni....


Egyébként pedig visszafogott étkezés, heti 5x 1óra mozgás.


Zöldség/hús legyen az alap


plusz tojás, sajt ha szereted,

teljes kiőrlésű kenyér,

kevés krumpli, kevés tészta: csökkentett szénhidráttartalmú változatban

Krumplit is ehetsz, csak hetente ne sokszor, max egyszer. vagy helyette ehetsz lencsét vagy fehér babot is

olajos magvak,

gyümölcsök,

cukormentes édességeket is ehetsz, csak keveset.

2014. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt le van írva minden!!!!!

Ha nem olvasod el ne is akarj sok mindent mert tudás nélkül nem fog menni!


[link]

2014. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta sem fogytam, viszont nagyon megszerettem a testemet, ez sugárzik is rólam, és sokkal több pasinak tetszem. Úgyhogy nem a kilók számítanak, hanem hogymennyire érzi az ember jól magát a bőrében. Persze ha modjuk én csak kilósan érezném jól magamat, akkor fogyóznék, de szerintem csinos vagyok!
2016. jan. 17. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!