Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Fogynom...

Milyen az alakom? Fogynom kéne, vagy inkább tartani a jelenlegi súlyom? (kép)

Figyelt kérdés

54 kg vagyok, 164 cm, 50 lenne a célom. Anorexiából gyógyultam, kicsit tartok a fogyókúrától, főként attól, hogy az izmaimat veszíteném el. Ha 1200 kcal-t eszem egy nap, mellette mozgok 45 percet egy nap, az megfelel súlytartásnak?

[link]

[link]

[link]


2014. okt. 26. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az izmaidat félted?:DD Olyan plottyedt vagy, mint 5 másik.
2014. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
1200 kcal nem fedezi a szükségletedet. Én 66 kg voltam, nem mozogtam, és 1600-1700 kcal bevitel mellett havi 2 kg-ot fogytam.
2014. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás egészség szempontjából jó, de ha komolyabb alakformálást szeretnél konditerembe kellene járni. A cél pedig legyen izmosítás szerintem, amihez persze enyhe kalóriatöbblet kell, így némi zsírral is járhat, de több izommal a zsírt is könnyebb lesz égetni tavasszal. a jó alakhoz pedig bizony izom kell, te pedig már megtapasztaltad, hogy nem a kevés kg-tól leszel csinos...
2014. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell féltened az izmodat, mivel nincs ahogy alakod sem.

Ne akarj fogyni, inkább mozogj, így minden gond megoldódik.

2014. okt. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem bántani akarlak, és nehogy már tovább fogyj, csak "tanuló" példának írom le.

Én 166cm vagyok és most jelenleg 75 Kg vagyok.

Mikor anorexiás voltam akkor 35 Kg voltam de tényleg csont és bőr.

Mivel most elkezdtem sportolni, így 75 Kg-an úgy nézek ki, mint te. Kb nekem is ilyen alakom van, de én most 10 Kg-ot fogyni szeretnék és akkor tényleg baromi jól néznék ki.

Nálam az étrend főleg fehérje(hús, hal, tojás) sok sok zöldség, hüvelyesek, gomba, alma, néha dió/mandula és zab vagy barna rizs. Ezzel tudom tartani a vércukor szintem, a bőröm nagyon szép lett(mert annyira száraz, repedezett volt) szóval egészséges kinézetem van. Inni csak vizet, meg teákat iszom cukor nélkül, citrom levével. Ezt csak azért írtam le neked, hogy lásd a kilók nem mérvadóak. Neked tényleg nincs formád, mert a koplalástól szinte "lesorvadsz". Neked fogyásra semmiképpen sincs szükséged, helyette mozgásra és étrendre.

A szervezeted jól kilehet éhezve minőségi tápanyagokra, elsősorban arra lenne szükséged. Menstruációval hogy állsz? Van még?-Ha nincs kezd el hetente 2szer 2-3 marék diót enni, nekem 4 évig nem volt, majd felkerestem egy természetgyógyászt mert az orvosok azt mondták, hogy lehet h meddő leszek, írtak fel hormonokat de nem segítettek, és a természetgyógyászom mindenféle füveket meg ilyeneket írt fel, fél év alatt meghozta a kívánt hatást.

2014. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cycush válasza:
juj csajszi,neked fogynod nem kell az biztos,kis vekony csajszi vagy igy hat edzened kell es akkor nagyon csinos es formas leszel,mar most latszik hogy szep alakod lesz ;)
2014. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
inkább egyél meg egy pár szendvicset. szörnyű vékony vagy csajszi :(
2014. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!