Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az alakom? Mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az alakom? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok magammal megelégedve, utálok elmenni a tükör elôt mert mindig egy dagadt Én néz vissza rám. Ráadásul a barátaim mindig mondják hogy milyen jó alakom van, ez meg még inkább romokba dönti a nem létezô önbizalmamat is. (Mivel csak kedvességbôl mondják)

[link]

[link]


Mennyit kéne fogynom, hogy minimum olyan alakom legyen, mint neki: [link]

Jelenleg 165 cm és 55 kg vagyok.


2015. ápr. 5. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Pont jó vagy, esetleg még pár kilót leadhatsz de inkább edzeni kéne.
2015. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, mindenképpen elkezdek edzeni.

A kérdés egyátalán nem kamu.

Egyszerûen nem értem, ki és hogy lát engem vékonynak, hisz rövidnadrágot sem merek felvenni, olyan szinten vastagok a combjaim...

2015. ápr. 5. 17:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ide már pszichológus kell.

Ez nálad már agyban dől el.

2015. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Súlyos önkép zavarod van, ha nem akarsz bekerülni a kórházba, akkor jobban tennéd, ha felkeresnél egy pszichológust. Vékony vagy, már kicsit túlságosan is.
2015. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Sajnálom, kérdező, de rohadtul nem tudom elhinni neked, hogy valóban ilyeneket gondolsz magadról, és fel is csesz, hogy képes voltál idejönni te is egy kis egónövelésért. Aki tényleg elégedetlen magával, és őszintén feltételezi, hogy mások is dagadtnak látják, az nem pakol fel magáról fehérneműs képeket a fél internet elé. -_- Nem érdekel, ha lepontozol, az sem, ha más, egyszerűen már a hócipőm is tele van az álszent fajtáddal.
2015. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szexi ribi vagy :-)
2015. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Vagy testkép zavarban szenvedsz, vagy torzít a tükröd, kövérít, de hogy dagadt nem vagy az biztos. Nem tudom hova akarsz fogyni.
2015. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Fogyni semennyit, ha elégedetlen vagy magaddal, akkor egy kis edzés segíthet, keress valami dinamikus dolgo: TRX, futás, vagy a tipikus csajos, ugrálós dolgok.


Amúgy jól nézel ki, ne aggódj, és semmiképpen ne fogyj, az már sok lenne, ha mindenképpen, akkor formáld csak a tested

2015. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tanácsokat, mindenképpen elkezdek edzeni.

#15-ös: Részben egyetértek veled, részben nem. Abban igazad van, hogy vannak olyanok akik vasággyal sincsenek 40 kg-ok, mégis felteszik a képüket hogy "dagadtak". Abban viszont nem értek veled egyet, hogy egónövelésért jöttem ide (egóm sincs, növelni meg képtelen vagyok), illetve én TÉNYLEG (kiemelés) dagadtnak látom magam. Sokak szerint biztos hihetetlen, de így van. Őszinte véleményt pedig egyik barátomtól/ismerősömtől sem kapok, ezért gondoltam, hogy itt megmondják a véleményüket az emberek. Ruhában meg nem sok látszódik az alakomból, sok hasonló kaliberű kérdéshez írták hogy ruhás képre nem tudnak mondani semmit.

Mindezek ellenére köszönöm, hogy őszinte voltál, és nem féltél kimondani a véleményedet.

2015. ápr. 6. 17:13
 20/20 anonim válasza:
Neked nem fogyás kell,mert jól nézel ki,hanem önbizalom:)
2015. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!