Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogy döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
nem tudok választani 2 fiu kozott es szeretnem ha segitenetek.Legyen az egyik x a masik y.X et legalabb 4eve ismerem es azota is szerelmes vagyok bele.Y-t csak par honapja ismerem de nala teljesen fellangolt a szerelem.Nagyon szeretem.Nem tudom hogy dontsek,mert ha y-t valasztanam akkor x hianyozna es sajnalnam,de ha x-et valasztanam akkor meg y-nal lenne ez.egyikojuk se viszonozzA az erzeseimet,de azert jo lenne donteni kettojuk kozott.kerlek titeket valaszoljatok!.

2015. ápr. 5. 20:15
1 2
 1/11 CptTomato ***** válasza:
0%

TL;DR

Azt válaszd amelyikkel úgy érzed hogy jobb lenne a szex....

2015. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha egyszerre 2 embert szeretsz, válaszd azt, amelyikbe utólag szerettél bele, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem jöhetett volna képbe más :)
2015. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 To7ka ***** válasza:
Senkit se. Ha nem tudsz dönteni két pasi/nő között, és akárhogy is döntesz, szarul éreznéd magad, akkor ne csináld, mert marhaság. Nem erről szól a szerelem, hogy 2 embert szeretek, és random emberek eldöntik nekem, ki mellett kössek ki... Ugyanmár:/ Érezd jól magad, és ha valaki kiegészít, vlakivel még jobban érzed magad, boldogabb vagy, akkor legyél Vele.
2015. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
folytass párhuzamos viszonyt. izgalmas és változatos.
2015. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 aladar12 ***** válasza:
megoldás az f(x,y)=((e^yx)*(1/y-2x)*(arcin(x-3y)))/(xy) függvény nyeregpontja.
2015. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egyikük sem viszonozza az érzéseidet, inkább keress egy harmadikat :)
2015. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én az önismereti kurzust választanám. Aztán döntenék. De te tudod, a bábeli zűrzavar jelen van nálad rendesen... :]
2015. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5 esetleg arcsin... ;)
2015. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem viszonozza egyikük sem az érzéseidet, akkor nem tök mindegy, melyiket választod? Ugyanott tartanál, mint most.


Amúgy az ilyen nem szerelem. A szerelemnél igenis tudod, hogy ki a választottad, ha már bizonytalan vagy, hogy mégis kit, akkor aztán főleg nem szereted egyiket sem. De gondolom fiatal vagy, nekem is voltak ám hasonló agymenéseim 12 évesen. Akkor le is írtam egy naplóba, vicces volt visszaolvasni :D Ha érdekel a végeredménye: 3 pasi között vacilláltam, még listát is írtam a pozitívumokról és negatívumokról, aztán az alapján eldöntöttem, mégis kit válasszak, és... És mivel egyik sem viszonozta az érdeklődésem, ugyanúgy éltem tovább kis szerény életem, és semmit nem javított rajta a döntés (már ami döntés volt...). Szerelemnél nem te választod ki, kit szeress.

2015. ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 aladar12 ***** válasza:

8.

francba, elírtam.

2015. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!