Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogy döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Hogy döntsek?

Figyelt kérdés
nem tudok választani 2 fiu kozott es szeretnem ha segitenetek.Legyen az egyik x a masik y.X et legalabb 4eve ismerem es azota is szerelmes vagyok bele.Y-t csak par honapja ismerem de nala teljesen fellangolt a szerelem.Nagyon szeretem.Nem tudom hogy dontsek,mert ha y-t valasztanam akkor x hianyozna es sajnalnam,de ha x-et valasztanam akkor meg y-nal lenne ez.egyikojuk se viszonozzA az erzeseimet,de azert jo lenne donteni kettojuk kozott.kerlek titeket valaszoljatok!.

2015. ápr. 5. 20:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#9, ez naggyon jó :D
2015. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!