Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik és egész nap csak rá tudok gondolni bizonyos időszakokban. Nagyon szép lány is csak nem tudom hogy ezt hogyan tudnám elmondani anélkül hogy kiröhögne. Ebben tudna e valaki segítséget adni? 13/f

Figyelt kérdés
egy éve talán, hogy találkoztunk az uncsitesóm medencés buliján. az uncsim és ő nagyon jó barátnők voltak még akkor csak valahogy mára így elszakadtak egymástol. én eleinte próbáltam kifejezni hogy szeretem kevesebb-több sikerrel de inkább kevesebb mert csak msn-en tudtunk beszélgetni mert ő sóstón míg én örökösön lakom és őt nem nagyon engedik ide el. próbáltam viccelgetni meg bókolni néha "mint a menők" de ez nem jött össze pláne amikor az egyik barátnője írt (de ezt még nem árulta el) és kiforgatott majd rossz dolgokat írtam neki és akkor monta el de már ottvolt akkor kitti (aki tettszik) és letiltott. most vagy két hete találkoztunk és akor tökjót beszéltünk, telefonszámot elkértem tőle de még mindig távol érzem magam tőle pedig nagyon szeretem.Szóval ebben kéne a segítség, hogy hogyan tudok közelebb "férkőzni" hozzá? (mert én az "msn-en megmondom h ígyszeretlek ugyszeretlek" egy bukott f*szságnak tartom...)
2009. márc. 11. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Éretlen komolytalan dolog ez ahogy így leírod. Biztosan szép lány és te is jó gyerek vagy, de szerintem ezt nem kéne erőltetni. Nem ellened vagyok, hanem érted.

A lány nem hinném, hogy úgy gondolkozik ahogy te.

Főleg ez a barátnős, kiröhögős, letiltós mutatványt tartom egy gennyes dolognak.


Legyél még gyerek egy kicsit, majd 16 évesen megdöntöd. Oks?


25/f

2009. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ha elkérted a telefonszámát, akkor hívd fel nyugodtan!:-)

Ha többször tudnátok beszélni, akár telefonon, akár msn-en keresztül, akkor egy idő után már közelebb fogod magadhoz érzeni lelkileg. Rá fogsz érezni arra, ha szimpi vagy a lánynak, de arra is, ha nem.

Ha megérzed, hogy bejössz neki, akkor szerintem nyugodtan hívd el randizni. Ha elmegy a találkozóra, akkor minden rendben!:-) Jöhet a következő randi, meg a következő....

Kívánom, hogy így legyen! Bátorság!

2009. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia/ sziasztok!


Szerintem egész egyszerűen csak: hagyd, azért beszélget veled mert nem küldhet el a francba, azt nem meri.

találsz olyat aki inni fogja a szavaid... hidd el még csomó időd van!

2009. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat... az utolsó válaszolónak meg igaza lehet :\ remélem majd a középsuliba jobb lessz :) kegyetlenül rossz helyen nőttem fel és semmi ismerősöm nincs... max msn en mert oda meg egy raklapnyian vesznek fel de az nem az igazi... de kösz a választ ^^
2009. márc. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!