Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertetek mar meg valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek mar meg valakit gyakorikerdeseken keresztul? Meddig mentetek el?

Figyelt kérdés
Hogyan ismertetek meg egymast? Tartjatok meg a kapcsolatot? Megerte elkezdeni vele beszelgetni? :)

2015. ápr. 5. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az hogy megérte-e azt nem mondanám mert konkrétan belehazudott a pofámba 3x és alapvető dolgokban hazudott, majd 1 évig beszéltünk rendszeresen majd megtudtam azt a kis turpisságot aztán én fejeztem be
2015. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
Pár embert. Volt már innen kapcsolatom is,úgyhogy elég közel. De nem annak indult.
2015. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de megbántam azt is hogy szóba álltam vele. A srác tette a szépet, aztán amikor összejött valakivel (amivel nem is lett volna gond, ha szól), egyszerűen csak nem írt többet. Még csak nem is tetszett, de mivel nagyon egy hullámhosszon voltunk lelkileg, gondoltam hátha meglesz a varázs a találkozáskor, ami végül meg sem törtért. Több hónapnyi (igen mély) levelezés után, mikor már a komoly kapcsolatot fontolgattuk egymással,
2015. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
*legalább egy bocsi, de összejöttem valakivel-t várna az ember lánya. Azóta nem adok esélyt ronda pasiknak, mert ugyanolyan sunyik mint a többi pasi...A netes ismerkedésről nem is beszélve...
2015. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2-3 haver van itt akivek minden nap írkálok de csaj nem jött még össze innen nem neten ismerkedek
2015. ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a csalódottak társaságához. Az elején nagyon jól indult, az ujjai köré csavart, majd kiderült, hogy egy hisztis liba, folyamatosan zsarolt érzelmileg, és csak arra voltam jó, hogy az egóját növeljem a szép szavakkal, amiket mondtam neki. Szerencsére nem jutottunk el az első találkozóig.
2015. ápr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja az elején leveleztük a lánnyal azt egyszercsak hopp lelépett.
2015. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy talalkozas volt. Mar nem beszelunk.
2015. ápr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem már volt több is.

Volt akivel csak egy laza petting volt a Duna Pláza mögött, volt akivel kétszer szexeltünk, volt akivel nálam pettingeltünk, meg volt több is akikkel csak beszélgettünk, levelezgettünk stb...

29/F

2015. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 opened paradise ***** válasza:
Miért pont a duna pláza mögött? :/
2015. ápr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!