Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismertétek meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismertétek meg az első szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, meddig voltatok együtt, egyáltalán viszonzott volt a dolog?
2015. jan. 1. 23:39
 1/10 To7ka ***** válasza:
Tevét nevelgettünk!!:)) 13, úgy 5 hónapig, határozottan viszonzott:)
2015. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szeptember elsején belépett az osztály ajtaján. Nem, nem az.
2015. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 milyen cukiii! :D

Első szerelem velem általános suliban esett. 12 voltam a srác 14, szóval semmi nem volt köztünk, túl fiatal voltam, plátói szinten maradt meg, de viszonzott volt. Tavaly öngyilkos lett a srác.

2015. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az első szerelmemet óvodában ismertem meg, Rebekának hívták és ő is szerelmes volt belém. Persze a legnagyobb "esemény" számomra akkoriban az volt, hogy vele együtt mondtam el az ovis műsoron a Füstgyerek című verset.

A másik említésre méltó dolog harmadikos korom végén történt, ő Sári volt, nagyon szerelmes voltam. Ő is belém. Egyszer a táncházban ültünk egy kályhán és a combjára mertem tenni a kezem. Emlékszem, milyen eufórikus állapotban voltam, mikor nem tolta el a kezem.. Mondjuk nem is fogta meg.:D KÉT évig tartott a dolog, persze csak szerettük egymást, nem volt az járás. Egyszer volt egy szájrapuszi, de az csak játékból.

Aztán 18 éves koromban volt az első igazi barátnőm, elé is szerelmes voltam, de őt csak azért említem, mert első volt. Amúgy semmi különös..

De a legjobb kapcsolatom eddig az utolsó előtti volt, majd egy évig tartott, holott nem voltunk szerelmesek egymásba.:)

2015. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nálam szokásos módon,szórakozó helyen..17évesen,olyan 3hónapot körülbelül,sajnos viszonzatlan volt..de most megváltozott az életem,mert akkor megismertem a barátnőjét és nagyon jó barátok lettünk,most meg meg össze jöttünk,29-kén voltunk fél évesek..23/F
2015. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lassan 6-éve vagyok belé szerelmes. Sajnos viszonzatlan...:(

Ő az első szerelmem (ha az ovit nem számítjuk:D) most 15 éves vagyok

2015. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hol ismertem meg?

Itt gykn


Hany evesek voltunk?

Amennyi most: en 17 o 15


Meddig voltunk egyutt?

Most probalunk osszejonni..


Viszonzott-e?

Ezt nem tudom..

2015. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De cuki kis történetek. Nekem a Sárikás tetszik a legjobban. Irtó aranyos. :))
2015. jan. 1. 23:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves vagy. Még mindig jóban vagyunk, habár elég ritkán találkozunk.:)
2015. jan. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12 voltam, amikor nagyon szerelmes lettem egy fiúba. Később rájöttem, hogy egy nagy bunkó paraszt volt. (persze egy szót sem váltottam vele soha)

Kábé akkor volt még egy másik fiú is, ő is nagyon tetszett, őutána még azóta is sóvárgok.

20F

2015. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!