Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyzetemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyzetemben? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy önmarcangolom tovább magam, amiért egy sarki ** vagyok.


Van egy barátom, akit szeretek, de már nem vagyok benne biztos, hogy szerelmes is vagyok-e, viszont nagyon fájna, ha elveszíteném. Utóbbi időben eléggé ellaposodott a kapcsolatunk, most lennénk féléve együtt, de van egy másik fiú is, aki eszembe jut, akire simán rávetném magam. Vonzódok hozzá, ráadásul ez viszonzott is. Mielőtt még megköveznétek nem csaltam meg a barátomat. Maradjak-e, úgy, hogy tudom, hogy nagyon szeretnek, és én is szeretem, de nem igazán érzem, hogy vonzódok hozzá már, vagy menjek az ismeretlen felé, hisz, ha igazán szeretném a barátom nem kerültem volna ebbe a szituációba. Barátom próbálna változtatni a helyzeten, ha adok esélyt, illetve félek, hogy a másik fiú iránt csak fellángolást érzek némi kíváncsisággal. Viszont nem állapot, ha a barátommal vagyok eszembe jut a másik. Egyszerűen megőrülök, hogy nem tudok dönteni, étvágyam semmi, nem tudok aludni se.



2015. ápr. 6. 04:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ink orulj annak, hogy szeret valaki, ne akarj csalodast okozni, ha tudsz ellene tenni.. probald meg kettotok kapcsolatat helyrerazni, nyilvan van szikra, amiert osszejottel vele. Tiszteld azt, aki Teged is tisztel. Ha nem tudod helyrehozni a kapcsolatot, akkor vazold fel a szituaciot a baratodnak, legy tapintatos, de foleg oszinte.. en gyulolom, ha egy lanyban nincsen meg az a tisztelet, hogy kimondja, mi a helyzet, csak azert mert nem akar megbirkozni a problemaval, es ennyire semmibeveszi a masikat. Ne tedd ot tonkre azzal, h kidobod, es masnap mar toltogeted fel a kepeket a fb-ra az uj baratoddal.....
2015. ápr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj a baratoddal szakitani fogsz. Sajnos ez elkerulhetetlen. A tudatalattid figyelmezted teged hogy mas utan kell nezz.
2015. ápr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Próbáld megoldani valahogy a kapcsolatodat pl: Mennyetek el valahova welnesselni/kikapcsolódni, ha még ez után sem jött vissza a régi tûz akkor sajnos menthetetlen az eggyüttés gondolata is. Bár barátok maradjatok hiszen hiányoztok majd egymásnak!

. ..

2017. ápr. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!