Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen összevagyok zavarodva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összevagyok zavarodva segitenétek dönteni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régen nemvolt komoly kapcsolatom akit akarok igazán az sosem jön össze akit meg nem az összejönne..mostis ilyen blamában vagyok..van egy lány nagyon régen odavan értem találkoztunk egyszer de nemérzem hogy akarom igazán öt mondom neki h hioányzik meg minden de közben ez egyáltalán nemigaz:/ nagyon vágyom már egy kapcsolatra.dee nemtudom mit csináljak nemakarok olyanba belemenni amit nemakarok.mi lenne a helyes döntés??? ha vmit nemértetek szivesen válaszolok a kérdésekre de kérem vmi tanácsot adjatok nekem.. teljesen megvagyok zavarodva
2015. febr. 22. 13:16
 1/2 B.G 88 ***** válasza:

tipikus nincs ló, jó a szamár is eset, semmi jó nem fog kisülni belőle.

Bár csekély esélye azért van,hogy később kialakulhat valami, de tapasztalatból mondom,hogy ez nagyjából sosem működik.

Ha nem hiányzik, nem érdekel a csaj, inkább mondd meg neki,hogy nincsen szó részedről ilyesmi dolgokról, így nem sérül ő sem, neked meg nem kell megküzdened a lelkiismereteddel.

2015. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen igazad van...:/ nemakarom megbántani:/ nagyon kolelkü csajrol beszélünk és nemakarom h szomoru legyen..
2015. febr. 22. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!