Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
23 éves magyar fiú vagyok ,hogy érhetném el hogy legyen nekem is barátnőm ,én csak idősebb pasikal látom őket akik az apjuk lehetne kb . vagy romákal,hogy érhetném el hogy nekem is legyen barátnőm ,és hogy egy magyar 23 évesenek lehet -e barátnője ,mit kell csinálnia

2015. ápr. 7. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Öregedj meg, vagy legyél dzsipó! Öcsém...
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végy egy punciszótárt.
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsici:D ***** válasza:
El kell járni egy mutyák füttyögőst!
2015. ápr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne kérdezz ilyeneket.

Ne játszd a szerencsétlent.

2015. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnia helyesen írni.



Amúgy meg sokan elfeledkeznek arról az apró tényről, hogy a barátnő nem egy tárgy, amit ki kell érdemelni...

2015. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél egyet!
2015. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!