Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el, hogy ugyanol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetném el, hogy ugyanolyan legyen a kapcsolatunk mint régen?

Figyelt kérdés
Benne voltam egy 3-as barátságban,de igazából csak az egyiket hívtam igazából a barátomnak. Amikor egyszer összevesztem az egyikkel akkor mind a ketten megharagudtak rám és azóta én kiestem ebből a barátságból és egyikük sem viselkedik már úgy velem,mint régen. Hogyan lehetne újból olyan a barátságom,mint régen azzal a személlyel akit igazából is a barátomnak tekintettem? 16L
2014. jún. 15. 22:37
 1/2 anonim válasza:
Kezd el neki felhozni a régi emlékeket hogy emlékszel mien jó volt .. Mekkorát röhögtünk ?! Ha esetleg volt régen olyan amit mindig együt csináltatok vagy volt olyan hely ahova nagyon szeretettek eljárni akkor menjetek el megint oda , szervezzetek hasonlo programokat mint régen ! Vagy ha még barátkozik azzal a másik illetővel érd el hogy ez ne legyen így és akkor lehet megint többet lenne veled .. Bár ezt én nem pártolom csak ismertem ojat aki ezt csinálta !
2014. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,bár nem fogom elérni azt,hogy ne barátkozzanak,mert ezt én sem helyeslem. És ne azért barátkozzon velem,mert nincs más,hanem azért,mert ő is ezt szeretné.
2014. júl. 2. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!