Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne közelednem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne közelednem az egyik csoporttársamhoz?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti minek örülnétek? Mi az, amit egyértelműen célzásnak vehet? Jöjjek előtte zavarba, vagy legyek kihívó? Nem értek ehhez, segítsetek légyszi:)

2015. ápr. 7. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg elhivhatnád randira, mi eléggé nem szeretjük ha mindenféle célzásokat meg jeleket rejtetek el. Mármint, a megkérdezés egy egyenes és becsülendő út, ráadásul a létező legegyértelműbb.
2015. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy jóba kéne lennem vele először? Ti is megijednétek gondolom, ha egy lány rátok mozdulna. Tudom én!
2015. ápr. 7. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha valakire rámozdul egy vonzó lány, nem hinném, hogy sirva szaladna ki a mosdóba. De még ha nem is találja vonzónak, akkor se fog megenni, és fogja a csontjaidat elásni egy ősi indián temetőben, hanem egyszerűen csak kitalál valami kifogást, vagy ha van gerince, akkor nyiltan megmondja, hogy nem nagyon szeretne veled összejönni, legalábbis egyenlőre nem. Tehát nem kell aggódni, a kérdezés nem árt.
2015. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már beszélgettetek egy-két alkalommal, akkor szerintem is egyszerűbb, ha elhívod valahova. A célozgatások értelmezése nem az erősségünk. :D A fiúk nagy része pedig inkább örül neki, ha egy lány rájuk mozdul, nem hogy megijedjen... feltéve, ha egy kicsit is vonzónak találja a lányt.

Helyzettől függően pl. akár pár perc is elég az "összemelegedéshez", ha a lány is benne van, és nekem is tetszik. ;)

2015. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!