Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az osztályban...

Van egy lány az osztályban nem igen beszédes vissza húzódó típus (én is ilyen vagyok) van két barátnője és mindig velük van. Nagyon belezúgtam csak ő jár a fejemben de ötletem sincs hogy hogyan kéne közelednem?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy mindig a barátnőivel lóg és nincs közös témánk.valaki valami ötlet?

2015. márc. 16. 16:59
 1/4 anonim válasza:
Próbálj meg vele akkor beszélni amikor éppen egyedül van, vagy suli után esetleg. A barátnőktől meg el lehet hívni, hogy eljönnél velem ide vagy oda?! Hány évesek vagytok?
2015. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja igen azt elfelejtettem kiírni mind a ketten 15 évesek vagyunk.
2015. márc. 16. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk lányos praktika,de írj neki vmit facen vagy vhol (teljesen mindegy,hogy mi az, pl lehet 'szerintem is' vagy bármi),és utána mondd,hogy félreírtad,de amúgy hogy van... és így el tudtok kezdeni beszélgetni.

Nekem bejött :)

2015. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld piszkálni, dobd meg egy összegyűrt papírral amire esetleg írj is valamit. Valahogy legalább provokáld ki hogy rád figyeljen, beszéljen veled, de ezt inkább viccesen. Egy osztályba jártok még egy ideig, használd ki a lehetőségeid!
2015. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!