Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban, hogy újra és újra összesodor azzal a személlyel, akivel összetartoztok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
teljes mértékben , az igazival akivel lenned kell igen :) , volt ismerősöm ismerőse akik 16 évesen jöttek kb össze majd pár év múlva szakítottak mert ugye nem élték ki magukat aztán kb 2-3 év elteltével újra összehozta őket a sors és azóta házasok , gyerekeik vannak.
2015. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem hiszek a sorsban, de abban igen hogy majd találkozok azzal akivel kell

tudom, kicsit ellentmondásos :D

2015. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem! Ha te nem teszel érte a sors nem fogja egtenni helyeted
2015. ápr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mit kéne tenni? :D követni valakit? :P

Az első nagyon aranyos történet! :)

2015. ápr. 7. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a véletlenekben nem hiszek, de belemagyarázni mindenbe mindent bele lehet.
2015. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Felhőatlasz című filmet láttad már?

Ott az ezt megmagyarázza elég jól:)

https://www.youtube.com/watch?v=DrqqL3GpBos

2015. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmi ilyesmiben nem hiszek,abban sem,hogy majd odasodorja azt akit kell hozzád.

Azonban az a része létezik a dolgoknak,hogy a sors szabja meg milyen legyen az életed.Hiszen ki határozza meg,hogy például kivel kerülsz össze iskolában,munkahelyen,nyelvtanfolyamon akár?

Bizony,ezt mind nem tudhatod.

Azonban én régen még hittem ebben,aztán a valóság pofára ejtett rendesen.A való élet megtanította,hogy ne tegyem.Velem mindig kicseszett ilyen téren az élet,mindig pofára ejtett,és mindig csak a sz*rt kaptam az arcomba.Én elém még soha nem sodort az élet egy olyan lányt sem,aki legalább kedvelt volna,beszélgetett volna velem rendesen,mind csak unott pofával,flegmán viselkedik velem...És itt állok lassan 24 évesen úgy,hogy soha életemben nem volt még csókban sem részem,de még csak annyiban sem,hogy közel kerülhessek egy nőhöz... :/

23/F

2015. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kizárt. Ha ilyen létezne, akkor a 33 évem alatt miért nem történt meg egyszer sem?
2015. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek semmi ilyesmiben.
2015. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek. véletlenek lehetnek ....
2015. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!