Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe belegondoltatok már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe belegondoltatok már?

Figyelt kérdés

Megcsalás. Sokszor azzal szoktak takarózni a férfiak, hogy az ösztönök. Meg értem én, hogy minden nőt meg akarnak kapni, így vannak beállítva.

De: egy nőnek sokszor a kisujját sem kell mozdítani és máris csapják neki a szelet - mondom ezt nőként. Viszont egy pasinak kell energiákat fektetnie abba, hogy megkapjon egy nőt. Kezdve onnantól, hogy leszólítja.

Szóval egy nőnél sokkal könnyebben megtörténhetne az, hogy "nem bír ellenállni" a csábításnak és megcsalja a párját, mert ott legyeskednek körülötte. Egy pasinál viszont van benne munka, tesz érte erőfeszítéseket, nem mondhatja - pedig mondja -, hogy hát csak azért történt meg, mert nem tudta magát tartóztatni - de azért valljuk be, olyan ritkán fordul elő, hogy a nő szólítja le a férfit.

Bicskanyitogató kérdésnek érzem. Rossz válasz nincs. Mit gondoltok róla?



2015. ápr. 8. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ahol megcsalás van ott a kapcsolat is rossz, abban pedig a nőnek is szerepe van. Nincs 1személyes kapcsolat, olyan sincs hogy csak 1 valaki rontja el. Ez mindig 2emberes dolog, ebbe gondolj bele :) .

Mondom ezt úgy hogy engem is csaltak már meg és igen az én is benne voltam rendesen.

2015. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mèg nem.
2015. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi alapja nincs.
2015. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is van valami abban amit írsz.

(F)

De vqn itt más is:

Egy kutatás eredménye, hogy a nők pont ugyan olyan arányban csalják meg a párjukat, mint az őket.

2015. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A-a, nincsenek "így beállítva". Ez szintén csak egy jó "takaró".

De kár is firtatni. Vannak, akiknek van gerincük, és vannak, akiknek a másik szeretete, bizalma, odaadása, és nem utolsó sorban a tisztesség nem ér annyit, mint egy kósza numera.


Egyébként meg: ne állítsuk már be kemény munkának azt, hogy a diszkóban melletted vonagló ribinek esetleg fizetsz egy italt, vagy megkérdezed, hogy nincs-e kedve elmenni veled kettesben.

Meg azért arra is láttam már sok példát, hogy a nő "nyomult".

2015. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A megcsalásban indig ketten vannak benn, normál esetben 1 férfi, 1 nő, úgyhogy megoszlik a felelősség.:)
2015. ápr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát szerinted is a nők többet hűtlenkednek, hiszen olyan egyszerűen megtehetik. :)

Az ösztön nem csak a dugásról szól, hanem a vadászatról is.

2015. ápr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!