Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "friendzone" másik oldala,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "friendzone" másik oldala, ebbe belegondoltatok már?

Figyelt kérdés

TLDR: Értem én, h a friendzone rossz érzés, de legalább annyira rosszul esik, ha valaki hónapokig, évekig hazudja magát a barátomnak, mert így akar közel kerülni hozzám, aztán ha rájön, h nincs esélye, gyakorlatilag otthagy, és ennyit a nagy barátságról. És még őt kell sajnálni, amikor ő vert át, és én maradok ott az állítólag legjobb barátom nélkül... Drága friendzone-ban síró fiúk/lányok, kíváncsi lennék a ti véleményetekre erről. Illetve, hogy MI AZ OKA, h nem bírtok hamarabb lépni, miért jó húzni az időt?


----------


Nagyon sokan, főleg fiúk, de lányok is szép számmal sírnak, h barátzónába kerültek, és mennyire rossz is nekik ettől. Én is volt már, h többet akartam volna valakitől, és nem jött össze (mondjuk nem játszottam hónapokig h a barátja vagyok...), tudom én h fáj, de nekem a "másik oldala", amikor az én barátzónámba került valaki, legalább annyira rosszul esik.


Alapvetően fiús társaságban mozgok, a karon ahol tanulok talán 10% lány van, játszom is gépen, ott is hasonlóak az arányok, éppen ezért adja magát, h főleg fiú haverjaim vannak. De már nagyon régen volt, amikor utoljára találtam egy BARÁTOT. Nagyon sok volt, aki teljes mértékben barátként közeledett, egy apró szexuális/párkapcsolati jellegű utalást nem tett soha, csak sok időt töltöttünk együtt, sokat beszélgettünk, jól éreztem magam velük. X hónap után elkezdtem elhinni, h végre végre végre találtam egy barátot, aki nem azért van velem, mert meg akar dugni/össze akar velem jönni, hanem lehet vele jókat beszélgetni, stb, miért is ne, hiszen én is ezt keresem... Aztán mondjuk fél év után kibújt a szög a zsákból, és hozzám vágták, h nekik mennyire rossz, h én friendzoneba raktam őket, nem azért tették meg nekem ezt meg azt meg amazt a szívességet (nem mintha nem kapták volna vissza hasonló szívességek formájában...), hogy ne kapjanak meg, és lelépnek...


Mindenkivel sajnáltatják magukat, h nekik milyen rossz, h én nem viszonoztam az ő érzéseiket, amikor gyakorlatilag ők voltak azok, akik átvertek, kihasználták h elhittem, h barátkozni akarnak velem, aztán otthagytak.


Bírom hallani, h azért nem lép valaki időben, mert nem akarja kockáztatni a barátságot... De valahogy mindig az a vége, h NINCS IS BARÁTSÁG, aztán valamikor valahogy kiderül, és vége is. Milyen barátságról beszélünk akkor?


Még ha nem is lett csúnyán vége, akkor is a minden nap órákat beszélgetünkből redukálódott a dolog odáig, h 1-2 hetente beszélünk fél órát... Ennyit a barátságról.


Érdekelne, hogy csak én látom-e így, vagy más is érzi hasonlóan.


Főleg arra lennék kíváncsi, h aki ezt játssza hónapokig, az MIÉRT nem bír lépni? Mi az oka, h hónapokig húzza valaki, anélkül h kifejezné az érzéseit? Ezzel végül is elvágva maga elől a lehetőséget, és megbántva egy másik embert.


Gondolom flamewar ON, bár örülnék, ha nem ez lenne belőle. De ha már ilyen sokat írtam, legyetek szívesek értelmesen, részletesen megfogalmazni a válaszaitokat.



2013. júl. 22. 15:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted ki fogja ezt végig olvasni?
2013. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Azért elég vaknak kell lenned, hogy ne vedd észre, mit akar tőled a másik. És ha tudod, akkor akár lehetsz vele már az elején is őszinte.
2013. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Te komolyan azt hiszed, hogy ha egy fiu minden nap orakat beszelget veled, akkor baratkent tekint rad? Ebreszto, ilyen nincs.
2013. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem általánosítok de a legtöbb esetben ez így néz ki.


Van egy fiú. Megtetszik neki egy lány. Beszélgetnek sokat sokat, majd amikor a srác lépne, hamar hidegvíz éri a tökét amikor a csaj közli vele, hogy nem akar többet max barátságot. Ilyenkor a fiú még reménykedik sokáig, hogy akár talán egy nap több is lehet, majd beletörődik.


Ezek után tulajdonképpen észreveszi, mi is ez a kapcsolat köztük, hogy a lány neki mondja el a problémáit, véleményét, napját bla,bla. Egyrészről ez jó érzés, hogy egy lány megbízik a fiúban, de egy idő unalmas. Azért is, ha már bízik benne valamint kedveli is, akkor miért is ne lehetne több? Miért ne érdemelne egy esélyt az, aki mindig ott van neki, bármi van rá számíthat? Nincs férfi aki ne érezné magát ezek után lelki szemetesládaként.

Kicsit szar érzés.

2013. júl. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Első: azért van benne egy vonal, az elején összefoglaltam.


Második: mostanában ezt teszem, bárkinek kb 1 hét után elmondom, h nem lesz ebből több, ha így gondolom. csak szerintem ez bántó, ha valaki tényleg barátkozni akart volna.

2013. júl. 22. 16:01
 6/22 A kérdező kommentje:
Harmadik: miért kéne ennek egyoldalúnak lennie? nekem is elmondhat mindent, ugyanúgy meghallgatom, ugyanúgy ott vagyok neki. ezzel van nekem bajom, ha látványosan egyoldalúvá válik a dolog, akkor azért én is kapcsolok és elhajtom, de amikor ténylegesen barátságnak tűnik? nekem meséli el a napját, a gondjait, a véleményét, stb. épp azt, amiről te beszélsz, h a lány ezt teszi vele. de ő is!!
2013. júl. 22. 16:04
 7/22 anonim ***** válasza:
41%
Ja, az én hozzászólásom észre se vedd, azért írok három percig hogy aztán meg ignoráld.
2013. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz a 4.nek ment nem a 3.nak.
2013. júl. 22. 16:05
 9/22 anonim ***** válasza:
2%

az egész egy hülyeség amit ide írtál.Az én legjobb barátnőmmel egy jóideje..hogy fogalmazzak.tehát a barátságba beleviszünk egy kis extrát(nem szex),és így is barátság a barátság.igen is van fiú-lány barátság,csak hülye vagy hogy megtaláld.Úgygondolod hogy a két nem közötti barátság ugyanolyan mint az azonos nemek közti.Tévedsz. a fiú-lány sokkal szorosabb,ezért van,hogy néha bele-bele szeretsz a másikba.de akkor nem visszautasítani kell,hanem megpróbálni megtartani a barátságot,vagy "engedni"egy picit,hogy megtudd te többet érzel e.


Ha szerinted hülyeséget írtam dobj egy piros pacsit.


19/F

2013. júl. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
27%
egyetemista/főiskolás vagy, és azt hiszed a fiúk azért ismerkednek veled, mert nem akarnak megdugni? Jó vicc! :D
2013. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!