Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik ti megsértődnétek azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti megsértődnétek azon, ha egy lány nem mondana igazat anyagi helyzetét illetően?

Figyelt kérdés
Mindössze csak azért, hogy biztos legyek benne, nem a pénz miatt akar velem összejönni, hanem csak én miattam... Szüleim elég jó anyagi helyzetűek, de ezt el szeretném titkolni eleinte... Elronthat ez mindent, vagy megértenétek miért tettem?

2014. júl. 3. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom a mai világba eljesen helyénvaló ez!
2014. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Én akkor se sértődnék meg, ha megcsalnál. Nem az egómban élek.
2014. júl. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
A pénz nekem semmit sem jelent, e értelemben igen, zavarna.
2014. júl. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
60%

én nagyon is megérteném. és a többség is szerintem. Ez egy kellemes meglepetés. Hab a tortára.

Mondjuk én csóró vagyok, és szakítanék vele ha megtudnám, hogy mekkora a különbség köztünk. Bár ha nagyon tetszene a lány, akkor lehet, hogy nem tudnék szakítani.

2014. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy megérteném :D Miután összejön nekem az élet (mert bizony össze fog jönni) én is titkolózni fogok az anyagi helyzetet illetően.
2014. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Igen én meg.
2014. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen mindegy gazdag vagy szegény ha szeret.
2014. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem érdekel milyen az anyagi helyzete. Ha utólag kiderül a turpisság és nem ad megfelelő indoklást akkor persze lapát.
2014. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat is. Sajnos nagyon sokféle emberi kapcsolatot megmérgez a pénz, legyen az ember szegény vagy gazdag. Azok a pasik, akik hasonló körülmények között élnek, eléggé el vannak szállva és nem tetszik, ahogy egyes emberekkel bánnak. Legalábbis akikkel összehozott a sors... Ugyanakkor nagyon sok pasinak pedig ez az életcélja, hogy pénzes lányt találjon. Legyen a pasi céltudatos, legyenek céljai, de ne a pénz mozgassa és ne ez álljon mindenek felett. Nem szeretek átverni senkit, de a sok negatív tapasztalat után úgy gondoltam, hogy kipróbálom ezt a dolgot, de még vannak bennem kételyek, azért vagyok itt...
2014. júl. 3. 20:17
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
megérteném, mert én is hasonló helyzetben vagyok. Kerülöm a házunkat, nehogy kifogjak egy "gold digger" csajt.
2014. júl. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!