Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán több, mint barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán több, mint barátság?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel több mint 2 éve levelezek. Igen tudom, furcsán hangzik. De ő egy másik országban él (jelenleg én is itt élek már)én meg MO-n voltam. Ő igazából a levelező partnerem. Régóta emailezünk és skypeolunk, de én most készülök meglátogatni őt. Elég messze lakik így is tőlem, hogy egy országban vagyunk.

Szóval tudom, hogy kb egy éve volt barátnője, de most már nem vagyok benne biztos, hogy együtt vannak. A lány kb. 3 órányira lakik tőle, mert ott jár suliba.

Nem merem tőle megkérdezni,pedig érdekelne, hogy van e neki valakije.

Nekem nagyon tetszik és szerintem én is neki. Össze vagyok zavarodva, mert felajánlotta, hogy tudok nála lenni, nem kell szállást keresnem. Ő nem olyan férfi, aki csak meg akar fektetni!

Mit gondoltok lehet köztünk több mint barátság ezzel a sráccal?


2015. ápr. 9. 03:02
 1/1 anonim válasza:

Nem.

Talán csak többet akar tudni rólad

2015. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!