Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a jó kinézetű pasik?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, még nem volt pasim, de már teljesen reménytelenül is gondolok a szerelem témára...Igényes vagyok így nekem is van egy kevés elvárásom, elsősorban jól nézzen ki. Igen ám, de az biztos hogy 10ből 10 jó kinézetű pasi csak dugni akar, semmi komolyat. De én KOMOLY kapcsolatot szeretnék. Na mikor ezt kimondom utána le is vagyok ejtve...de most komolyan, attól mert jól néz ki miért nem akar semmi komolyat, egész életét úgy akarja leélni, h kb minden éjjel mással, semmi komoly, érzelem nulla.. Mi értelme ennek?? Soha nem fogom ezt megérteni. Hiába a jó kinézet ha valaki ilyen bunkó. A nem megnyerő kinézetűek jó szívükkel persze akadnának körülöttem bőven, de hiába a jó szív ha úgy néz ki, hogy én szégyelném, utcán nem merném felvállalni, még csak a kezét is undorral fognám meg, stb.. Úgy néz ki viszont hogy jó kinézetű, emellett normális, komoly pasik NEM LÉTEZNEK ebben a mai világban. Ez az én problémám, emiatt lehet soha nem lesz barátom. :( Egy elkeseredett 23 éves lány.
2015. ápr. 9. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

"elsősorban jól nézzen ki (...) miért nem akar semmi komolyat"


Nem is értem, mi lehet a gond...

2015. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 opened paradise ***** válasza:
83%
Rám ezt szokták mondani (én nem így gondolom) és állítólag rendes is vagyok,de nem kéne olyan,aki ennyire felszínes.
2015. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
:DD Sííírok az ilyen kérdéseken.... :D:D
2015. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Minek provokálod az embereket?
2015. ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, hogy nem azzal kezdesz, hogy te csak komolyat akarsz, hanem csak nem engeded egy bizonyos pontnál tovább (ezt te tudod hol van). Egyébkent van normális jóképű, csak kevés...

N

2015. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Megis erdemled...amugy meg a legtobb lany/ribi akar dugni hamar igy altalanositgatsz....
2015. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

jó a kérdező fake dog.


de a téma valós!! ,szerintem aki képtelen maga szintjét meghatározni az megérdemeli az egyedül létet.



én jól nézek ki,és még egyéniség is vagyok,nem is kicsi

de a legtöbb nő mit tud adni? mondjátok meg őszintén mit?

ha csak negyed annyira lenne különleges mint mondjuk én.Örülnék és biztos kapcsolatra törekednék..(talán)


de valljuk be amitől rendesen rosszul vagy az elég egy estére bőven! nem tudom hogy képesek egyesek,barátnőnek nevezni valakit,aki nem tud semmit ezen a földön.

2015. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem lehet már az elején azzal kezdeni,hogy te egy komoly kapcsolatot akarsz , mert ezzel előre behatárolod, elkötelezed magad felé , ami senkinek sem tetszik szerintem.Akik csúnyán néznek ki azok meg persze ,hogy belemennek mindenbe, hisz tudják ,hogy nem sok választásuk van...

Egy jóképű,okos,kedves 20éves bácsi.

2015. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
mert megtehetik én se lennék külömb ha férfi lennék :) akkor adj lejebb az idényekből nem azt mondom hogy bányarémmel járj hanem keresd meg az arany középutat
2015. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%

Hát te se vagy semmi.

Ha az eseted akkor egy paraszt, ha nem akkor meg csúnyák.

Szerintem neked a parasztok az eseteid és nem a jóképű pasik.

2015. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!