Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a jó kinézetű pasik?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, még nem volt pasim, de már teljesen reménytelenül is gondolok a szerelem témára...Igényes vagyok így nekem is van egy kevés elvárásom, elsősorban jól nézzen ki. Igen ám, de az biztos hogy 10ből 10 jó kinézetű pasi csak dugni akar, semmi komolyat. De én KOMOLY kapcsolatot szeretnék. Na mikor ezt kimondom utána le is vagyok ejtve...de most komolyan, attól mert jól néz ki miért nem akar semmi komolyat, egész életét úgy akarja leélni, h kb minden éjjel mással, semmi komoly, érzelem nulla.. Mi értelme ennek?? Soha nem fogom ezt megérteni. Hiába a jó kinézet ha valaki ilyen bunkó. A nem megnyerő kinézetűek jó szívükkel persze akadnának körülöttem bőven, de hiába a jó szív ha úgy néz ki, hogy én szégyelném, utcán nem merném felvállalni, még csak a kezét is undorral fognám meg, stb.. Úgy néz ki viszont hogy jó kinézetű, emellett normális, komoly pasik NEM LÉTEZNEK ebben a mai világban. Ez az én problémám, emiatt lehet soha nem lesz barátom. :( Egy elkeseredett 23 éves lány.
2015. ápr. 9. 15:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%

Leírom akkor az én kis történetem, miért viselkedünk veletek, nőkkel így:


Szóval minél jobban ügyelek a testalakomra, a helyes táplálkozásra, minél jobb cuccokat veszek, minél többet sportolok, minél több helyre járok el ismerkedni, így nekem is egyre nagyobbak az igényeim, az elvárásaim, és nem érem be egy lusta, tohonya, buta szukával, aki elvárja, hogy kihúzzam őt a szarból, megmentsem az ő kis befásult életét.


De kicsit továbbmegyek: a lányokkal nem is akarok konkrétan komoly kapcsolatot, hanem csupán fűzni őket pár napig, aztán jól megfektetni, majd dobni őket.


Eddig kis szürke alakként vártam hosszú-hosszú éveken át a "NAGY Ő"-re, sőt, tepertem is olyan nőkért, akiknél többet éreztem, akiknél éreztem a fellángolást, de kivétel nélkül minden esetben jól pofára estem.


Most fordult a kocka, kislányok! Egyre többet adok magamra, egyre jobban kezdek kinézni, s mondom mindezt úgy, hogy semmi önbizalmam nem volt fiatal korom óta, egyre többet tanulok, s dolgozok, keresem a pénzt, kezd egyenesbe érni az életem, és most már nincs ám az, hogy ezt a kisfiút elhajítják, kigúnyolják, mert 17-18 évesen McDonald's-ban dolgozott, vagy mert mindenféle csicska munkát elvállalt, csakhogy fenn tudja tartani magát.


NEM! Ez a kisfiú kezd felnőtt férfivé cseperedni, a kitartásának köszönhetően egyre műveltebb, okosabb, jóképűbb, tekintélyesebb lett, s az utcán megfordulnak utána, a boltban hosszasan méregetik, többször még le is szólítják a nők.


DE! Ez a férfi valójában még mindig egy megtört kisfiú, aki úgy döntött a tekintélyének köszönhetően a lehető legtöbb nőt ki fogja használni, át fogja verni, s hülyíteni fogja őket. És nem a múltja miatt, mert régen le se szarták a nők, nem! Hanem amiatt, mert ez a férfi MEGTEHETI! És amíg megtehetem, hogy kihasználhatom, átverhetem, hülyíthetem a nőket, addig ki is fogom használni, át is fogom verni, hülyíteni is fogom őket.


EZ KELL NEKTEK CSAJOK, EZ! HÁT TŐLEM MEGKAPJÁTOK, MOCSKOK! Semmire sem vagytok jók, a dugáson kívül, semmire. Semmi értékelhető nincs bennetek a vaginátokon kívül. Semmi!

2015. ápr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
11-es Te orvosi eset vagy...
2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
11/11 király csávó vagy tessó pacsiii !!!! gk
2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

Lássuk csak mit jelent a "komoly" kapcsolat a nők fejében:

1. nem dug mással a pasi

2. naponta traktálhatom a hülyeségeimmel

3. nem jár el minden héten a haverjaival bulizni nélkülem

4. néha eljön a szüleimhez jópofizni

5. előbb utóbb odaköltözhetek hozzá.


Épeszű piacképes férfi erre nem vevő, főleg ha az elején sokkolod a "komoly" igényeiddel. Okos nő nem jön elő ezzel, hanem beférkőzik szép lassan a férfi életébe, és lépésről lépésre házíasitja a hímet.

2015. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
7%
Összefoglalva egy felszínes p*csa vagy,aki az álomhercegre vár,és nem értékeli azt,ami van jelenleg.Hát ezzel a felfogással egyedül is maradsz,de meg is érdemled...
2015. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
29%
11#-es adom a választ!
2015. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Adjad, az ilyeneknek remélem több 1000 nő köpi majd le a sírját, persze velem együtt. Bunkó roh@dékok.
2015. ápr. 9. 18:05
 18/22 anonim ***** válasza:
10%
haha, imádom az ilyen kis tüzes lányokat :* !
2015. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy kinézetre milyen vagy. Ha jól nézel ki, akkor jogos, hogy csak a jól kinéző férfiakra vágysz, ha viszont nem, akkor lejjebb kellene adnod.
2015. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Azt mondják jól nézek ki, az önbizalmam ennek ellenére sehol sincs.. :(
2015. ápr. 9. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!