Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Padhelyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Padhelyzet?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozót szervezek.De nem akarom az exemet meghívni.Kitaláltam döntsék el a többiek melyikőnket akarják látni.Azt mondták mindkettőnket és nem akarnak dönteni.

Az exemnek mondtam ha ő megy én nem megyek.Szóval döntsön jön-e vagy nem.Mert akkor én nem megyek és nem is szervezem tovább.

Erre ő azt írta fészen hagyjam a hülyeségeimmel.És miért ne lehetnénk ott mind a ketten!?

Az exem osztálytársam volt.Két évig jártunk.Ő szakított velem.Csúnyán váltunk el.De nem emiatt hanem a családja miatt.Az anyja sokszor jogtalanul nekem állt lealázott.

És tudom hogyha jönne az anyjával jönne.Szóval senki nem szeretne balhét.De az ő anyja nagyon az.

Ti mit tennétek?

20/L


2015. ápr. 9. 18:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Mi az a "padhelyzet"?

Menjetek el mind a ketten és ne nagyon legyetek együtt.

2015. ápr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

20 eves vagy es ugy viselkedsz mint egy 14 eves! Nemar!


es.....es... padhelyzet XDXD pontosannleirja a helyzetet... iskolapadban vannak ilyen helyzetek:D

2015. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Anyjával menne? 20 évesen? Amúgy tényleg jó lenne félretenni ezt végre, nem vagytok már gyerekek. Meglehetnétek egy légtérben, mindenki beszélgetni a maga haveri társaságával, úgyis hamar kialakulnának kisebb csoportok, a régi barátok, nem mindenki egy nagy kerek asztalnál beszélgetne. Lehet, hogy 2 percnél tovább nem is találkoznátok.


Ha neked fontosak a régi osztálytársaid, akkor nem fogod lemondani csak egy ex miatt, még akkor is, ha ilyen az anyja, ha meg igen, nem is voltak fontosak igazán, tehát kár rágódni azon, hogy menjél-e vagy sem.

2015. ápr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megláttam, hogy "Padhelyzet", innen nem is olvastam tovább.
2015. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20 évesek vagytok ?????? és miért menne egy 20 éves srác az Anyukájával osztálytalira ???? XD
2015. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mit szólnátok egy olyan exanyóshoz aki még évek múltán is úgy szid oktalanul mint 4 éve.

Nektek hogy esne ha nyilvánosan csak úgy belétek kötnének? Az osztály nagy rész rühelli az exem anyját.

Amúgy meg az a helyzet hogy az exem baráti köre megegyezik az enyémmel.

2015. ápr. 9. 19:05
 7/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd mar el az anyjat, tuti nem megy az osztalytalalkozora!:D
2015. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szervezz akkor egy külön találkozót a barátaiddal az exed nélkül, osztálytalálkozót meg hagyd ki.


Bár őszintén szólva elég nagy csődtömeg lehet a srác, ha még mindig az anyja kísérgeti osztálytalálkozóra is.

2015. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

de most komolyan,többünk szíve vágya megtudni,hogy egy 20éves ugyan minek menne az anyjával?:D

írd le.:P

2015. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Óriási a szöveged kérdező! Nincs még egy hely a buszon?


Gyengébbbek kedvéért pedig: a padhelyzet - gondolom én - az, amikor egy pad két végén ültök. Ha az egyik feláll, a másik felé eldől a pad, így egyik sem mer felállni. Tök jól leírja a helyzetet. Jól gondolom, kérdező?

2015. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!