Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Padhelyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Padhelyzet?

Figyelt kérdés

Osztálytalálkozót szervezek.De nem akarom az exemet meghívni.Kitaláltam döntsék el a többiek melyikőnket akarják látni.Azt mondták mindkettőnket és nem akarnak dönteni.

Az exemnek mondtam ha ő megy én nem megyek.Szóval döntsön jön-e vagy nem.Mert akkor én nem megyek és nem is szervezem tovább.

Erre ő azt írta fészen hagyjam a hülyeségeimmel.És miért ne lehetnénk ott mind a ketten!?

Az exem osztálytársam volt.Két évig jártunk.Ő szakított velem.Csúnyán váltunk el.De nem emiatt hanem a családja miatt.Az anyja sokszor jogtalanul nekem állt lealázott.

És tudom hogyha jönne az anyjával jönne.Szóval senki nem szeretne balhét.De az ő anyja nagyon az.

Ti mit tennétek?

20/L


2015. ápr. 9. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10es, kreativ vagy, deeeee ezt patthelyzetnek hivjak:D
2015. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az anyja mindenhová kíséri a fiát. :D Komolyan...
2015. ápr. 9. 19:13
 13/18 anonim ***** válasza:
És az anyja végig fogja ülni veletek az osztálytalálkozót is?
2015. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor igyal vele beketequilat.... gondolom nem jatszohazban lesz az osztalytali.... ha a bekeital utan is hapog, igxal vele megegyet... ha akkoris, akkor megegyet...

vicces este lesz:D


amugy mi felnivalod van egy olyantol, akit az anyja kiserget mindenhova?:D ez rohejes:D

2015. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Szerintem igen.. :D
2015. ápr. 9. 19:21
 16/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ha mindenki utálja az anyját, akkor miért nem lehet megmondani ezt így, hogy "te jöhetsz, de anyád nélkül"? Ha nem tetszik a feltétel, nem jön el és kész. Nem 2 ember gyűlöli azt a nőszemélyt, hanem állításod szerint a társaság java.
2015. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#11: ne légy régimódi:)
2015. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jobban nez ki az anyja mint Stifler mamaja? Mert akkor lefoglalhatom a szajat egy par orara. :)
2015. ápr. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!