Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki merné magát alávetni egy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merné magát alávetni egy 5 kérdéses hazugságvizsgálónak ahol a párotok kérdezhet tőletek bármit :_P?

Figyelt kérdés
És ti mit kérdeznétek tőle ? :D?
2015. ápr. 10. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyet nem játszok :)
2015. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs párom :(
2015. ápr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs párom, de bevállalnám. Még a hazugságvizsgáló gépet is át tudnám vágni, ha akarnám. Csak magabiztosan kell mondani. :D
2015. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan nem :D
2015. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én mennék, sosem titkoltam semmit és mindig őszinte egyenes voltam, ha hülyeséget csináltam, ha megbántottam vele, akármi volt mindig elmondtam
2015. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is őszinték vagyunk egymáshoz. Jöhet a teszt :D
2015. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy se szoktam neki hazudni :)
2015. ápr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs titkolnivalóm a párom előtt, bármikor :)

Viszont elgondolkodtató, hogy mennyien nemet mondtak...

2015. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem vetném alá magam egy ilyen tesztnek. Vannak olyan féltett titkaim, perverzióim, "mellékvágányaim", gyengeségeim, amiket soha senkinek - ha lenne, még a saját páromnak/feleségemnek - sem mondanék el. Ezek csakis rám tartoznak, és nem egy második, harmadik, negyedik személyre.
2015. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én belemennék, nem titkolok előle semmit sem. Biztos van olyan dolog, amibe annyira nem mélyedtünk bele amióta együtt vagyunk, gondolok itt az exekre és egymás szexuális életére, viszont nem érzem azt, hogy a titkok miatt!:)

Mit kérdeznék? Huh. Na ezen még elgondolkozok, utána megírom :D

2015. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!